Wczytuję dane...

Lovense

Gadżety erotyczne pojawiają się coraz częściej w sypialniach zarówno singli, jak i par. Stanowią przyjemne urozmaicenie życia seksualnego i dostarczają dodatkowych bodźców, które prowadzą do szczytowania. Dostępność tych produktów stale się zwiększa, a ich użycie przestaje być już tematem tabu. Na rynku pojawiło się wiele firm oferujących produkty dostosowane do potrzeb seksualnych i anatomii ludzkiego ciała. Wraz z rozwojem technologii wzrosło również zainteresowanie zabawkami erotycznymi, którymi można sterować z dużej odległości. Zapewniają one możliwość wspólnej zabawy parom oddalonym od siebie. Odpowiedzią na potrzeby konsumentów na rynku zajęła się marka Lovense. W czym się zatem specjalizuje i co oferuje?

Czytaj więcej...

Lovense - co to za marka?

Lovense to amerykańska marka z ponad dziesięcioletnią tradycją. Została stworzona w celu rozprowadzania zabawek erotycznych z funkcją kontroli działania urządzenia przez telefon. Możliwość połączenia gadżetu erotycznego z telefonem za pomocą bluetooth stała się niewątpliwą zaletą produktu. Do obsługi i kontroli zabawki została stworzona darmowa aplikacja. Producent jednak poszedł o krok dalej. Dzięki zastosowaniu specjalnego programu, możliwa jest obsługa zabawek erotycznych Lovense ze znacznej odległości dzięki połączeniu internetowemu. Partnerzy kontaktujący się ze sobą przez komunikatory mogą wówczas urozmaicić wspólnie spędzony czas i kontrolować działanie gadżetu z odległości nawet kilkuset tysięcy kilometrów.

Co oferuje marka Lovense?

Marka Lovense specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wibratorów. Prace nad zdalnie sterowanymi urządzeniami firma rozpoczęła na długo przed innymi producentami. Gadżety erotyczne Lovense posiadają dopasowany kształt i solidne wykonanie. Materiałem wykorzystywanym do ich produkcji jest bezpieczny i hipoalergiczny silikon medyczny. Popularnym produktem marki jest wibrująca kulka ze sterowaniem zdalnym. Jest to wodoodporna zabawka w kolorze różowym wykonana z silikonu medycznego. Służy do masowania pochwy, łechtaczki i punktu G. Do stymulacji analnej powstały korki analne od Lovense. Posiadają one również możliwość połączenia z aplikacją w telefonie. Marka odpowiedziała również na potrzeby mężczyzn. Lovense oferuje wibrujące masażery prostaty. Są to gadżety do stymulacji analnej wykonane z silikonu medycznego. Dodatkowo marka ma w swojej ofercie również lubrykant wodny do użycia w połączeniu z zabawkami erotycznymi Lovense.

Podsumowując, gadżety erotyczne stają się coraz popularniejsze i ogólnodostępne. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów marka Lovense stworzyła urządzenia sterowane na odległość. Firma specjalizuje się w gadżetach wibrujących. Ma w swojej ofercie zarówno produkty dla kobiet, jak i mężczyzn. Możliwość połączenia urządzenia za pomocą bluetooth oraz przez Internet ze specjalnie stworzoną darmową aplikacją, sprawiają, że jest to marka popularna i rozpoznawalna. Posiada zabawki erotyczne do stymulacji pochwowej oraz analnej. Ciekawe kształty urządzeń oraz ich funkcje pozwalają w znaczący sposób urozmaicić życie seksualne.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Jajeczko wibrujące Lovense Lush

385,04 PLN
452,99 PLN
Oszczędzasz 67.95 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 452.99 PLN
Promocja

Jajeczko wibrujące Lovense - Lush 2

558,93 PLN
657,57 PLN
Oszczędzasz 98.64 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 657.57 PLN
Promocja

Lovense Max 2

530,00 PLN
657,57 PLN
Oszczędzasz 127.57 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 657.57 PLN
Promocja

Lovense Edge 2

631,27 PLN
657,57 PLN
Oszczędzasz 26.30 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 657.57 PLN
Promocja

Lovense - Ambi

303,94 PLN
379,92 PLN
Oszczędzasz 75.98 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 379.92 PLN