Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Lubrykanty na bazie wody

  Lubrykanty na bazie wody to najpopularniejszy rodzaj żeli intymnych. Są uniwersalne, dzięki czemu można je wykorzystać do większości zabaw erotycznych. Lubrykanty te mogą mieć różną konsystencję - od płynnej po bardziej sztywną, galaretowatą. Dzięki temu możesz łatwo dopasować produkt do swoich potrzeb. Jeżeli planujesz stymulację o dużej intensywności, wybierz gęstsze żele intymne – są one nie tylko bardziej wydajne, ale także w większym stopniu niwelują tarcie. Warto zainwestować w lubrykanty, jeśli borykasz się z problemem suchości pochwy. Przypadłość ta może mieć różne podłoże, nie zawsze wiąże się to z brakiem ochoty na seks lub chorobami. Niekiedy ludzkie ciało po prostu nie reaguje tak, jak byśmy tego chcieli i jest to całkowicie normalne.

  Doskonały do każdej aktywności seksualnej

  Jeżeli korzystasz z takich gadżetów jak zabawki erotyczne z powłoką wykonaną z silikonu medycznego, pamiętaj o tym, że nie należy ich łączyć z silikonowymi lubrykantami, dlatego że mogą one uszkodzić powierzchnię gadżetu. Zamiast tego lepiej sięgnąć po lubrykant na bazie wody. Opinie naszych klientów potwierdzają, że w takim przypadku doskonale sprawdzają się żele o gęstszej konsystencji - są bardziej wydajne, co jest szczególnie ważne przy aktywnościach z wykorzystaniem zabawek erotycznych. 
  Podobnie sprawa ma się z prezerwatywami – jeżeli korzystasz z takich, które są zrobione z lateksu, nie łącz ich z lubrykantem na bazie silikonu.

  Lubrykanty na bazie wody również doskonale nadają się do seksu analnego. Tego rodzaju aktywność bezwzględnie wymaga stosowania nawilżenia z tego względu, że odbyt nie wytwarza własnego śluzu. Ponadto jest to okolica, w której łatwo może dojść do otarć, powodujących dyskomfort i ból, a także zwiększających ryzyko zakażeń. Wykorzystując lubrykant na bazie wody do seksu analnego, masz pewność, że zbliżenie będzie przyjemne i całkowicie bezbolesne. 

  Lubrykant na bazie wody - prosty, hipoalergiczny skład

  Żele intymne na bazie wody składają się przede wszystkim z oczyszczonej wody i gliceryny. Dodatkowo w składzie mogą znaleźć się naturalne substancje konserwujące. 
  To właśnie gliceryna sprawia, że lubrykant zapewnia odpowiedni poślizg - w przeciwieństwie do wody trudno wysycha. Warto pamiętać, że w trakcie używania żelu woda wyparowuje, a gliceryna zostaje na miejscu. Przez to substancja staje się bardziej lepka i mniej śliska. Można temu jednak łatwo zaradzić, dodając odrobinę wody lub śliny, co pozwoli przywrócić pożądaną śliskość. 

  Wybierając żel intymny, warto zadbać o to, by jego pH było jak najbardziej zbliżone do lekko kwaśnego śluzu, naturalnie wydzielającego się w pochwie. Tym właśnie wyróżniają się żele wodne, dlatego są one najczęściej polecane przez specjalistów. Co istotne, osobom z wrażliwą skórą oraz skłonnością do alergii polecamy właśnie lubrykant na bazie wody. Hipoalergiczny, łagodny dla skóry i błon śluzowych, o prostym składzie pozbawionym substancji smakowych i zapachowych oraz barwników - takie preparaty można znaleźć w naszej ofercie. Nie podrażniają, nie powodują reakcji alergicznych oraz nie naruszają równowagi bakteryjnej pochwy.

  Lubrykant na bazie wody to bardzo wygodna opcja - łatwo zmywa się z ciała, zabawek erotycznych czy tkanin, nie pozostawiając nieestetycznych plam na pościeli i bieliźnie. Nasz sklep oferuje szeroki wybór wodnych żeli intymnych, które wyróżnia skuteczność działania, uniwersalność zastosowania oraz rozsądna cena. Wieloletnie doświadczenie na rynku akcesoriów erotycznych pozwala nam wybierać wyłącznie produkty najwyższej jakości. Potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientów, na co dzień korzystających z oferowanych przez nas produktów.