Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wibratory analne

  Pieszczoty analne należą do jednych z najbardziej kontrowersyjnych, a jednocześnie niezwykłych i przyjemnych, na jakie pokusiło się już wiele osób. Strefa analna jest bardzo wrażliwa, dlatego jej stymulowanie, kiedy przeprowadzane z odpowiednią czułością, często wiąże się z ogromem satysfakcjonujących doznań. Eksperci od gadżetów erotycznych od dawna starają się dostarczać swoim klientom wibratory, które będą bezpieczne w użytkowaniu oraz sprostają wszelkim oczekiwaniom co do rozmiaru, kolorystyki i kształtu. Dlatego, jeśli szukasz zabawki erotycznej, która przeniesie Cię na inny poziom rozkoszy, zakup wibratora analnego jest właśnie dla Ciebie.

  Czym charakteryzują się wibratory analne?

  Przed zakupem wibratora analnego w naszym sklepie warto wiedzieć, że różni się znacząco od innych, klasycznych zabawek erotycznych. Jako że służy do pieszczot odbytu, powinien być odpowiednio dopasowany do ludzkiej anatomii, aby zapewnić zabawę nie tylko przyjemną, ale i bezpieczną dla zdrowia. Dlatego wszystkie wibratory zarezerwowane dla stymulacji analnej posiadają specjalną podstawę - baza uniemożliwia wchłonięcie wibratora przez odbyt i tym samym wyrządzenie sobie krzywdy. Ponadto w odróżnieniu od wibratorów waginalnych, wibracje, w które wyposażone są zabawki analne są znacznie delikatniejsze - jako że tkanka odbytu należy do wrażliwych, należą się jej szczególne względy. W zależności od stopnia zaawansowania, jeśli chodzi o stymulację analną, producenci oferują gadżety w różnych rozmiarach. Znajdziesz modele bardzo małe i cienkie, a także znacznie większe i szersze.

  Wibrator analny dla mężczyzn 

  Wśród oferowanych zabawek do stymulacji analnej warto zwrócić uwagę na wibratory dla mężczyzn. Podobnie jak większość gadżetów analnych są wyposażone w specjalną bazę i oferują delikatne, acz wyraźne wibracje. Jednocześnie jednak posiadają specyficzny kształt, który może służyć stymulacji gruczołu krokowego. Wibracje drażnią odbyt, a końcówka zabawki przekazuje je na perineum. Męskie wibratory analne doskonale sprawdzą się u mężczyzn, którzy są gotowi na nowe doznania i są ciekawi stymulacji prostaty. Przy pomocy wibratorów analnych pieszczoty "tylnych drzwi" mogą dostarczyć wielu Panom niezapomnianych przeżyć.

  Wibratory analne - wybieraj od pewnych sprzedawców

  Wibratory analne, niezależnie od tego, czy stosowane będą przez mężczyzn, czy kobiety, powinny być przede wszystkim bezpieczne dla użytkowników. Liczy się zarówno ich wielkość i kształt, jak i materiał, z którego zostały wykonane. Aby mieć pewność, że zakupiony gadżet spełni wszelkie normy bezpieczeństwa i dostarczy Ci maksimum przyjemności, wybieraj sprzedawców sprawdzonych, o nieposzlakowanej opinii. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz produkty od producentów cieszących się licznymi pozytywnymi opiniami oraz najwyższą jakością wykonania gadżetów. Konkurencyjne i korzystne dla większości osób ceny dodatkowo zachęcają do zapoznania się z bogatą ofertą wibratorów do stymulacji analnej.