Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Pierścienie erekcyjne

  Pierścienie erekcyjne na penisa

  Pierścień erekcyjny na penisa jest gadżetem przeznaczonym dla mężczyzn, który ma za zadanie przedłużyć czas erekcji. Opinie konsumentów potwierdzają, że właśnie tak jest. Orgazm dla każdego mężczyzny jest bardzo ważnym aspektem życia seksualnego. Następuje on pod wpływem doznań erotycznych i cudownych chwil uniesienia przeżywanych wspólnie z partnerką. By cieszyć się tym jak najdłużej, warto przetestować działanie gadżetu wydłużającego erekcję, wówczas satysfakcja ze zbliżenia będzie jeszcze większa. Wielu mężczyznom zależy na tym, by kobieta również osiągnęła maksimum przyjemności. Udane pożycie seksualne ma bardzo duży wpływ na codzienne funkcjonowanie każdego z nas. Brak zadowolenia z życia seksualnego może skutkować złym samopoczuciem, a nawet problemami ze wzwodem.

  Czytaj więcej

  Udane pożycie seksualne to sztuka poznawania siebie nawzajem, swoich potrzeb i doznań. Trzeba umieć rozmawiać o tych sprawach, aby zrozumieć oczekiwania swojej partnerki bądź partnera. Produkty dostępne na naszej stronie internetowej mogą spotęgować doznania, jednocześnie podnosząc Twoje męskie ego. Szeroki wybór produktów w połączeniu z ich wysoką jakością to okazja do zainwestowania w gadżet, który dostarczy Ci zupełnie nowych wrażeń.


  Pierścienie erekcyjne powodują spowolnienie odpływu krwi z penisa poprzez ucisk. Można je podzielić na:


  • rozciągliwe

  Do rozciągliwych zalicza się silikonowe pierścienie erekcyjne, które w łatwy sposób można zdjąć i założyć. Niektóre posiadają wypustkę, która stymuluje łechtaczkę poprzez ocieranie się o nią i ucisk. Jeśli chodzi o materiał, silikon jest antybakteryjny i jego powierzchnia jest gładka, co ułatwia użytkowanie. Pierścienie żelowe są bardzo rozciągliwe i przyjemne w dotyku. Dzięki swojej elastyczności dopasują się do rozmiaru każdego członka.


  • nierozciągliwe

  Nierozciągliwe pierścienie erekcyjne są odpowiednie dla doświadczonych mężczyzn używających już wcześniej tego typu gadżetów. Należy dopasować odpowiedni rozmiar oraz użyć lubrykantu przy zakładaniu pierścienia w celu uniknięcia otarć. Pierścień zakładany przed wzwodem znacznie wydłuża aktywności seksualne.


  • z funkcją wibracji

  Pierścień z funkcją wibracji jest dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza posiada baterie, a druga akumulator. Część wibrująca służy zapewnieniu niezapomnianych doznań zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Wibrujący pierścień stymuluje łechtaczkę partnerki, co podkręca doznania seksualne i może doprowadzić do silniejszego i szybszego orgazmu. Należy pamiętać o tym, że nie można używać produktu zbyt długo, ponieważ nie jest to zalecane przez producenta. Produkty tego typu posiadają zwykle kilka trybów wibracji oraz możliwość zmianę prędkości elektrostymulacji.


  Podwójny pierścień do jednoczesnej stymulacji penisa oraz jąder gwarantuje mocne doznania i przedłużenie erekcji. Wypustka stymulująca umieszczona na pierścieniu masuje łechtaczkę, aby doznania Twojej partnerki były jak najbardziej intensywne.


  • z funkcją nagrywania

  Pierścień z funkcją nagrywania dostarcza możliwości, o jakich Ci się nie śniło. Zamontowana na rozciągliwym silikonowym pierścieniu mikro kamera pozwala na nagrywanie uniesień partnerów z perspektywy penisa. Jest to absolutny hit, będący nowością na rynku. Daje nowe ciekawe możliwości. 


  Cena pierścieni erekcyjnych

  Cena pierścieni erekcyjnych różni się ze względu na rodzaj materiału oraz wielkość. Cena wacha się w granicach od kilku do kilkunastu złotych. Do tych najtańszych należą ringi jednorazowe.

  Opinie konsumentów

  Z opinii konsumentów wynika, że pierścienie erekcyjne sprawdzają się podczas zbliżeń seksualnych, dostarczając niezapomnianych doznań. Tym samym tego typu gadżety przedłużają czas erekcji oraz zwiększają odczuwalność orgazmu. Sprawdzają się również doskonale jako stymulatory dla partnerki.