Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

THE CURVE przezroczysty - pas cnoty

829,57 PLN
975,97 PLN
Oszczędzasz 146.40 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 975.97 PLN

Pasy Cnoty

Pasy cnoty dla mężczyzn

Każda para potrzebuje czasem urozmaicić swoje życie erotyczne. Jeżeli wciąż brakuje Wam intensywnych bodźców i chcecie spróbować czegoś nowego, to pas cnoty dla mężczyzn może być odpowiednim akcesorium.

Wiele osób boi się nowych doświadczeń, jednak warto się przełamać. Mężczyźni uwielbiają być zdominowani przez kobiety. Nie ma nic bardziej podniecającego niż seksownie ubrana partnerka, która ma całkowitą władzę nad swoim mężczyzną. Męski pas cnoty daje realną i całkowitą kontrolę. Dzięki temu gadżetowi partnerka będzie mogła całkowicie decydować o doznaniach seksualnych swojego partnera. Żaden orgazm nie nastąpi bez jej zgody. Taka świadomość potrafi rozpalić każdy, nawet najbardziej wygasły, związek. Wiele par nie wyobraża sobie już upojnych nocy w klimacie BDSM bez zastosowania tego gadżetu. W zależności od preferencji, pas może być stosowany wyłącznie w czasie zabawy w sypialni lub nawet przez cały dzień – wszystko zależy od Was.

Męskie pasy cnoty

Wiele osób wzbrania się przed pasem cnoty ze względu na obawę dotyczącą wystąpienia efektów ubocznych noszenia pasa. Produkty sprzedawane w naszym sklepie spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Użytkowanie pasów w sposób zgodny z zaleceniami producenta jest całkowicie bezpieczne i nie przynosi żadnych negatywnych skutków. Dzięki dużemu wyborowi istnieje możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru oraz materiału, z którego został wykonany produkt. Pas może być noszony pod ubraniem, z racji swojej budowy, nie będzie on dostrzegalny dla osób postronnych. Dzięki temu odważne pary mają możliwość wyniesienia swoich fantazji poza sypialnię. Produkty, w zależności od ceny, posiadają różne właściwości, każdy z nich gwarantuje jednak władzę osobie posiadającej klucz do pasa. Odpowiednio dobrany pas cnoty, zapewni Ci wymagany poziom wentylacji. Aspekty higieniczne są bardzo ważne przy tego typu produktach, dlatego męskie pasy cnoty umożliwiają oddawanie moczu bez zdejmowania go.

Pasy cnoty - męskie

W momencie, gdy mężczyzna posiada założony pas cnoty, każda czynność może nabrać seksualnego charakteru. Jeżeli partnerka tylko zachce, może się droczyć ze swoim partnerem, pokazując mu swoją dominację. Według wielu opinii, męski orgazm po pewnym czasie spędzonym w pasie cnoty jest niesamowitym doznaniem zarówno dla niego, jak i dla niej. Nic w tym dziwnego, napięcie skumulowane przez cały ten okres może w końcu znaleźć ujście. Dodatkowo partnerka ma pełną swobodę i w zależności od swoich preferencji może być łaskawą panią, która pozwoli osiągnąć zadowolenie swojemu partnerowi lub bardziej stanowczą i władczą kobietą, która po chwili droczenia się z penisem partnera, znów zamknie go w pasie cnoty. Zastosowanie męskiego pasa cnoty pozwoli Wam odkryć w sobie nowe pragnienia. Zarówno partner, jak i partnerka skorzystają na zakupie tego gadżetu. Nie zwlekaj, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i zrealizuj swoją fantazję erotyczną.