Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Prezerwatywy

  Prezerwatywy to rodzaj antykoncepcji mechanicznej, tzw. barierowej. Zapobiegają przedostawaniu się plemników do dróg rodnych podczas stosunku, dzięki czemu prezerwatywy dla mężczyzn eliminują ryzyko zapłodnienia. Ponadto stanowią również świetne zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju chorobami przenoszonymi drogą płciową, co jest istotne zwłaszcza z punktu widzenia osób często zmieniających partnerów seksualnych. Prezerwatywy jednorazowe z naszego sklepu oferują jednak znacznie więcej. Sprawdź ofertę!

  Oferta naszego sklepu

  Jednorazowe prezerwatywy są najczęściej wybieraną formą antykoncepcji. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ są łatwo dostępne, a w dodatku można je nabyć bez konieczności posiadania recepty. Na ich korzyść przemawia także cena, ponieważ zwykle za opakowanie prezerwatyw, składające się z 10 sztuk, wystarczy kilkadziesiąt, jeśli nie kilkanaście, złotych.

  W tej konkretnej kategorii naszego sklepu nabędziesz męskie prezerwatywy. Wszystkie produkty sprowadzamy od znanych i cenionych firm. Niektóre z pewnością będziesz kojarzył z witryn sklepowych lub aptecznych. Inne propozycje rekomendowane przez nasz sklep to zaś nowości na rynku, które w naszej ocenie są godne polecenia.

  Zróżnicowane prezerwatywy dla mężczyzn

  Każde proponowane przez nas rozwiązanie spotyka się z uznaniem wśród naszych klientów, o czym świadczą liczne pozytywne opinie. W naszym sklepie znajdziesz męskie prezerwatywy wykonane z różnych materiałów, jak np. lateks czy poliizopren, który świetnie sprawdzi się w przypadku osób ze stwierdzonym uczuleniem na lateks.

  Oczywiście z uwagi na fakt, iż prezerwatywy nie muszą służyć wyłącznie jako środek do zapobiegania ciąży, ale również jako forma urozmaicenia życia intymnego, w naszej ofercie znajdziesz także propozycje z dodatkowymi elementami, które nie występują w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Możesz wybrać np. prezerwatywy prążkowane, ze specjalnymi wypustkami lub ze środkiem, który dodatkowo pobudzi i spotęguje doznania podczas stosunku, albo ze środkiem nawilżającym, który wyeliminuje ryzyko powstania otarć podczas penetracji. W ofercie posiadamy także prezerwatywy kolorowe, o różnych zapachach i smakach.

  Prezerwatywy jednorazowe – dla Twojego bezpieczeństwa i przyjemności

  Wyboru tej konkretnej formy antykoncepcji możesz dokonać także zgodnie z rozmiarem swojego penisa, dzięki czemu zapewnisz sobie wysoki poziom komfortu podczas użytkowania. Oferujemy bowiem prezerwatywy zarówno w rozmiarach standardowych, jak i XL.

  Jeśli z kolei zależy Ci na odczuwaniu wyjątkowej bliskości z partnerem i nie chcesz podczas stosunku czuć, że prezerwatywa jest dla Was przeszkodą i ograniczeniem, skorzystaj z oferty ultracienkich prezerwatyw. Oczywiście nie musisz się obawiać, iż prezerwatywa jednorazowa z takiego materiału będzie mniej bezpieczna. Antykoncepcja promowana jako skin jest dokładnie tak samo skuteczna, jak inne propozycje.

  Pamiętaj jednak, aby zawsze wykorzystywać prezerwatywy zgodnie z ich przeznaczeniem. Unikaj kontaktu z ostrymi krawędziami i substancjami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na strukturę prezerwatywy i sprawić, że przestanie spełniać swoją najważniejszą funkcję zabezpieczającą.