Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Kulki gejszy

  Udane życie seksualne to bardzo istotny element naszej codzienności. Pomaga w czerpaniu satysfakcji z bliskości z drugim człowiekiem, umożliwia rozładowanie napięcia i zdrowe odreagowanie stresu. To również doskonały sposób na poznawanie własnego ciała i odkrywanie różnego rodzaju przyjemności. Jeżeli zastanawiasz się, jak możesz urozmaicić to, co dzieje się w Twojej sypialni i odnieść jednocześnie korzyści zdrowotne, kulki gejszy oferowane przez nasz sklep stanowią idealne produkty dla Ciebie!

  Kulki gejszy – małe gadżety o wielkiej mocy

  Czym właściwie są kulki gejszy? To niewielkich rozmiarów kulki połączone ze sobą przy pomocy wytrzymałego sznurka. Dostępne są także pojedyncze produkty idealne dla początkujących użytkowniczek. Należy wsunąć kulki do pochwy, dbając o to, by zaaplikować je w całości. Pozostaw je na maksymalnie trzy godziny dziennie dbając o to, by w tym czasie wykonywać aktywność fizyczną. Możesz uprawiać sport, tańczyć, sprzątać lub spacerować. Wtedy kulki zapewnią najlepsze efekty. A co do nich należy? Przede wszystkim metalowe kulki gejszy, a także te wykonane z innych materiałów, są w stanie wzmocnić mięśnie Kegla. Są to mięśnie dna miednicy, których właściwa kondycja znajduje odzwierciedlenie w prawidłowym przebiegu porodu, a także w trzymaniu moczu i cieszeniu się intensywnymi doznaniami seksualnymi. Korzystanie z tego rodzaju produktów jest w pełni bezpieczne, jeśli robisz to zgodnie z instrukcją i ogólnie przyjętymi zaleceniami. Kluczowa jest przede wszystkim dbałość o higienę. Pamiętaj o tym, by kulki myć przed i po każdej aplikacji. Dobierz również metodę dezynfekcji do materiału, z którego wytworzono gadżet. Kulki gejszy z silikonu medycznego zachowają na dłużej swój nienaganny wygląd gdy będziesz czyściła je stosownie dobranym do tego detergentem. Może to być między innymi żel do higieny intymnej. W dodatku są miłe w dotyku i delikatne dla wrażliwej skóry. Nie wszystkie rodzaje tych akcesoriów erotycznych dobrze współpracują z lubrykantami, warto więc zasięgnąć podstawowych informacji przed rozpoczęciem użytkowania.

  Wiele możliwości wyboru i różne rodzaje przyjemności

  Uważnie czytamy opinie klientek i wiemy, że każda kobieta lubi przyjemność nieco innego rodzaju. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był na tyle zróżnicowany, aby odpowiadać na rozmaite potrzeby. Atrakcyjna cena i wysoka jakość – takie są akcesoria, które u nas znajdziesz. Sama zdecyduj, czy bardziej przekonują Cię standardowe produkty, czy też te bazujące na nowoczesnych technologiach, takie jak wibrujące kulki gejszy. Będą one stanowiły doskonały element gry wstępnej i zapewnią niepowtarzalne doświadczenia. Kulki gejszy na pilota umożliwią Twojemu partnerowi lub Tobie sterowanie poziomem wibracji, skutecznie podnosząc tym samym temperaturę w sypialni. Dowolnie eksperymentuj z różnymi rodzajami naszych gadżetów i na własnej skórze przekonaj się, co Ci najbardziej odpowiada! Sięgnij po kulki gejszy i połącz przyjemne z pożytecznym.