Wczytuję dane...
Dyskrecja

www.ohparis.pl - jest nowoczesnym sex shopem stawiającym wielki nacisk na dyskrecję, by nasi klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo. 

Nasi klienci mogą mieć całkowitą pewność, że nikt z nie powołanych osób nie dowie się o preferencjach naszych klientów w tej delikatnej materii.

Jest to naszym piorytetem: bezpieczeńswto i dyskrecja. 

1. DYSKRECJA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH

1.1.  Dane klientów służą tylko i wyłącznie do prawidłowego przetworzenia transakcji oraz dostarczenia zamówionych produktów pod wskazany adres. Informacje te nigdy i pod żadnym pozorem nie są przekazywane osobom trzecim, a ich bezpieczeństwo jest zgodne z RODO i naszymi wewnętrznymi zasadami.

1.2.  Państwa dane osobowe nie służą, jako zbiór adresów do mailingu. To powoduje, że nie wysyłamy żadnych reklam na Państwa skrzynki pocztowe (po za Newsletterem, jeśli dany Klient wyrazi zgodę na tę usługę). Państwa adres email jest wykorzystany tylko i wyłącznie do przekazania niezbędnych informacji na temat statusu Państwa zamówienia. 

2. DYSKRECJA DOTYCZĄCA PAKOWANIA

2.1.  Nadawcą przesyłek jest firma: Midet sp. z o.o. z Warszawy
   
     Firma ta w żaden sposób nie jest kojarzona z branżą erotyczną, co jest naszym atutem w utrzymaniu dyskrecji w stosunku do naszych klientów.

2.2.  Każdy produkt z osobna jest zapakowany dyskretnie i nie wzbudza skojarzeń z ogólnie pojętą erotyką.  Daje to dyskrecję i spokój wewnętrzny. Ponadto paragon lub faktura jest wysyłana dla klienta na adres emailowy.

2.3.  Karton lub koperta w których są wysyłane nasze produkty są całkowicie pozbawione oznaczeń, które sugerowałyby zakupienie naszego produktu, jako kojarzonego z ogólnie pojętą erotyką i seksem. To znaczy są ich całkowicie pozbawione, tj. nie posiadają żadnych oznakowań, czy naklejek sugerujących zawartość. Będzie tam tylko nazwa nadawcy (patrz punkt 2.1) oraz adresat oraz adresat.

3. PODPOWIEDŹ ODNOŚNIE NAJDYSKRETNIESZUCH FORM WYSYŁEK

3.1.  PACZKOMATY - Przy tej opcji Państwo sami odbieracie paczkę w paczkomacie. Będzie ona czekała w jednym z wielu rozsianych po całej Polsce urządzeń. Można ją będzie odebrać w dowolnym momencie (np. wracając z pracy ). Jedynym znakiem, że paczka już czeka na naszego klienta będzie sms z kodem potrzebnym do jej odbioru. Więcej informacji odnośnie korzyści jakie dają paczkomaty jest Paczkomaty w Polsce ( proszę otworzyć w nowym oknie)

3.2 Kurier -Pod podanym adres dostawy zostaje Państwu dostarczona paczka do rąk własnych, która nie ma skojarzeń z ogólnie pojętą erotyką. Jest dyskretna. Po dostarczeniu przez kuriera jest przez Państwo odbierana i nie wzbudza żadnych skojarzeń. Kurier nie wie co przewozi i nie powinna Państwu z naszego sklepu dostawa dostarczać z tym związanego stresu.