Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Wibratory króliczek

  Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabawek erotycznych. Różnią się one między sobą kształtem, kolorem i zastosowaniem. Wśród gadżetów skierowanych do kobiet, godny uwagi jest wibrator erotyczny króliczek. Pozwoli Ci on na wyjątkowo precyzyjną i silną stymulację najwrażliwszych punktów Twoich stref intymnych. Prowadzi to do niezwykłej intensyfikacji doznań i wkroczenia na zupełnie nowy poziom przyjemności.

  Wibrator króliczek - charakterystyka jego budowy

  Wibratory erotyczne typu króliczek różnią się od klasycznych tym, że posiadają dwa główne człony stymulujące. Większy z nich wprowadzasz do swojego wnętrza, podczas gdy drugi idealnie przylega do łechtaczki (zakończony jest rozdwojeniem w kształcie króliczych uszu - stąd nazwa) - która stanowi punkt centralny wrażliwych stref kobiecych. Odpowiednia stymulacja tego punktu pozwala na osiągnięcie doznań tak silnych, że do tej pory mogłaś jedynie je sobie wyobrazić.

  Istnieją również specjalnie wyprofilowane wibratory tego typu, które nastawione są na jednoczesną stymulację łechtaczki i punktu G. Opinie na ich temat są jednoznaczne – gadżety te umożliwią Ci osiągnięcie niezwykle intensywnego orgazmu, nieporównywalnego z żadnym innym doświadczeniem seksualnym.

  Nasz sklep oferuje Ci bardzo szeroki wybór wibratorów typu króliczek. Dzięki takim możliwościom, będziesz mogła dopasować kształt, materiał oraz funkcje zabawki do swoich preferencji. Podczas użytkowania liczysz się bowiem tylko Ty i Twoja przyjemność.

  Czy wibrator erotyczny króliczek nadaje się do wspólnych zabaw z partnerem?

  W kwestii wykorzystania akcesoriów erotycznych jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia - i oczywiście bezpieczeństwo. Oferowane przez nasz sklep wibratory króliczki otwierają przed Tobą i Twoim partnerem całkiem nowy obszar seksualności, który możecie bez skrępowania eksplorować we dwoje. Jedynym warunkiem jest tutaj odpowiednie nastawienie.

  Tego typu zabawka została tak skonstruowana, by to na Tobie skupiła się cała uwaga. Stwarza to bardzo ciekawe możliwości pod kątem role play’u i nieco ostrzejszych eksperymentów.

  Wibrator erotyczny króliczek - cena, jakość i opinie użytkowniczek

  Podobnie jak w przypadku wielu innych zabawek i akcesoriów erotycznych - cena jest pewnego rodzaju wyznacznikiem jakości. Jeśli więc zależy Ci na dużej przyjemności, potraktuj ten zakup jak inwestycję. Jeśli zdecydowałaś się już na odpowiedni wibrator, warto zastanowić się również nad dobraniem właściwego lubrykantu. Pozwoli on zredukować ryzyko nieprzyjemnych otarć i dodatkowo wzbogaci Twoje doznania.

  Wibrator króliczek jest świetnym pomysłem na prezent dla Was dwojga - czy to z okazji świąt, czy walentynek lub rocznicy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyście zaopatrzyli się w niego tak po prostu - bez wyjątkowej okazji. Jeśli lubicie seks i szukacie sposobów na wzbogacenie swoich wieczornych chwil we dwoje, możecie mieć pewność, że wibrator erotyczny króliczek Wam to zapewni.

  Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty.