Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Marc Dorcel P-Swing

336,46 PLN
420,58 PLN
Oszczędzasz 84.12 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 420.58 PLN
Promocja

LELO - Hugo, ocean blue

870,65 PLN
1243,78 PLN
Oszczędzasz 373.13 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 1243.78 PLN

  Zabawki analne

  Zapraszamy Cię do świata gorącej stymulacji okolic odbytu! Jeśli jesteś miłośnikiem pieszczoty tych rejonów, w szerokiej gamie produktów naszego sklepu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy zabawki analne dla mężczyzn i kobiet, które równie dobrze możecie potraktować jako zabawki analne dla dwojga. Wystarczy, że pozwolicie działać swojemu partnerowi lub założycie odpowiedni gadżet podczas zbliżenia seksualnego. Nasze maszynki rozkoszy różnią się między sobą zastosowaniem, użytą technologią, stylistyką wykonania, materiałami oraz ceną. Jeśli masz ulubionego producenta zabawek analnych i innych akcesoriów erotycznych, skorzystaj z wygodnej opcji filtrowania znajdującej się po lewej stronie.

  Wyjątkowa forma zabawy

  Analne zabawki, ze względu na swoje przeznaczenie, charakteryzują się specyficznym wykonaniem. Ich kształt często różni się od zabawek służących do penetracji pochwy, ponieważ zostały stworzone typowo do stymulacji wnętrza odbytu. Każda zabawka analna wyposażona jest w odpowiednio poszerzone zakończenie, które zapobiega przedostaniu się gadżetu zbyt głęboko. Podczas stosowania tych produktów pamiętaj o konieczności zastosowania lubrykantu. Odbyt nie nawilża się samoistnie podczas podniecenia, dlatego wymaga użycia środka nawilżającego. Podczas zakupu zwróć uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest Twoja zabawka - w wielu przypadkach konieczne okaże się wybranie preparatu na bazie wody. Dotyczy to zwłaszcza analnych zabawek wykonanych z silikonu.

  Szeroki wybór zabawek analnych

  W naszym sklepie znajdziesz zarówno proste korki analne, jak i zaawansowane, wielofunkcyjne wibratory. Oferujemy uniwersalne zabawki analne dla dwojga, z których może skorzystać każde z Was. Wykorzystaj je podczas masturbacji, gry wstępnej lub w celu urozmaicenia penetracji. Możesz to zrobić za pomocą prostego pluga analnego w niezwykle przystępnej cenie lub bardziej zaawansowanej zatyczki wibrującej, sterowanej manualnie lub zdalnie. Kolejną formą zabawek analnych dla mężczyzn i kobiet są kulki i koraliki, które umożliwiają stopniowanie intensywności doznań. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też efektowne szklane dilda oraz gruszki pozwalające na zachowanie higieny zabawy.


  Grupą najlepszych zabawek analnych, cieszących się pozytywnymi opiniami klientów, są wibratory i masażery prostaty. Panie uwielbiają drżącą stymulację odbytu (a przynajmniej te, które spróbowały i wyrażają bardzo pozytywne opinie na ten temat), a mężczyźni mogą skorzystać na niej dodatkowo. Zabawki analne dla mężczyzn, zwłaszcza te stworzone w celu pobudzania prostaty, mogą działać prozdrowotnie. Regularnie masowany gruczoł krokowy pozwala na dłuższe zachowanie sprawności seksualnej i nie tylko. Analne zabawki mogą więc łączyć przyjemne z pożytecznym!

  Spraw sobie wyjątkową przyjemność w atrakcyjnej cenie!

  Jeśli podzielasz opinie na temat rozkoszy wynikającej z pieszczoty anusa, sięgnij po najlepsze zabawki analne oferowane przez nasz sklep. Niezależnie od tego, czy samodzielnie poznajesz swoje ciało, czy robisz to z partnerem - zachęcamy do przetestowania produktów. Świetnie sprawdzą się jako zabawki analne dla dwojga i jako gadżety masturbacyjne.