Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Opóźniające wytrysk

  Doświadczenie zbyt szybkiego wytrysku może być bardzo frustrujące, powodować stres i niepokój. Na szczęście na rynku istnieje cała gama różnorodnych środków na opóźnienie wytrysku, które pozwalają cieszyć się długim i satysfakcjonującym aktem seksualnym oraz kontrolą nad momentem ejakulacji. Składniki aktywne zawarte w tych preparatach pozwalają na przedłużenie stosunku nawet o kilkadziesiąt minut. Wiele z dostępnych w sprzedaży środków na opóźnienie wytrysku ma wszechstronne działanie - poza przedłużeniem stosunku dodatkowo stymuluje i wzmacnia erekcję oraz potęguje przyjemne doznania. Dzięki ich użyciu możesz kochać się nie tylko dłużej, ale i intensywniej. Zdecydowana większość preparatów opóźniających ejakulację dostępnych w sklepie Oh, Paris! ma naturalny skład -  zawiera wyciągi roślinne, w tym składniki ziołowe, a także witaminy i minerały. Oferowane przez nas środki na opóźnienie wytrysku są oczywiście bezpieczne dla narządów płciowych.

  Przedwczesny wytrysk to częsty problem

  Przedwczesny wytrysk to dysfunkcja seksualna, z którą boryka się wielu, bo niemal 30% mężczyzn na całym świecie. Jest to zatem jedno z najczęściej występujących zaburzeń seksualnych u panów. Ma ono bardzo duży wpływ na poczucie satysfakcji seksualnej zarówno mężczyzny, jak i jego partnerki lub partnera. Zbyt szybko następujący wytrysk jest powodem pogorszenia się jakości seksu (przez znaczne skrócenie czasu trwania stosunku) i poczucia zawstydzenia oraz niezręczności podczas intymnych zbliżeń. Powody przedwczesnej ejakulacji mogą być bardzo różne. Wśród nich wymienia się te psychogenne, jak na przykład stres, a także problemy somatyczne (neurologiczne, urologiczne i inne) oraz takie jak na przykład uzależnienie od pornografii czy zbyt częstą masturbację.

  Różne rodzaje środków na opóźnienie wytrysku

  Preparaty opóźniające wytrysk są dostępne w wielu różnych postaciach. Możemy podzielić je na środki stosowane zewnętrznie oraz suplementy diety. Oba rodzaje preparatów mogą przedłużyć akt płciowy nawet o 30 - 45 minut.

  Środki na opóźnienie wytrysku przeznaczone do stosowania zewnętrznego występują w kilku rodzajach. Mogą to być na przykład żele, kremy, spreje lub wilgotne chusteczki nasączone substancją aktywną. Preparat tego typu należy nanieść na najbardziej wrażliwe miejsca na penisie (czyli na i pod żołędzią lub na napletek) i odczekać od kilku do kilkunastu minut, aż środek na opóźnienie wytrysku zacznie działać.

  Działanie preparatów zewnętrznych opiera się zwykle na lekkim miejscowym znieczuleniu penisa. Dzięki redukcji jego czułości zyskujesz większą kontrolę nad wytryskiem, a co za tym idzie długością trwania stosunku. Do zewnętrznych środków na opóźnienie wytrysku należą także żele chłodzące, które zastosowane bezpośrednio na penisa, wzmacniają erekcję i znacznie wydłużają czas twojej sprawności seksualnej.

  Suplementy diety opóźniające wytrysk są dostępne między innymi w postaci kapsułek, tabletek czy kropli. Niektóre z nich działają nie tylko doraźnie, ale również - przy regularnym stosowaniu - pomagają pozbyć się problemu przedwczesnego wytrysku na dobre. Środki na opóźnienie wytrysku przeznaczone do użytku wewnętrznego pomagają zniwelować nadwrażliwość receptorów czuciowych zlokalizowanych w obrębie penisa. Część z nich ma także działanie rozluźniające i obniżające poziom stresu - często odpowiedzialnego za zbyt wczesny finisz.

  Wiele środków na opóźnienie wytrysku, zarówno stosowanych zewnętrznie, jak i suplementów diety ma działanie nie tylko wydłużające, ale także wzmacniające erekcję.

  Szeroka oferta środków na opóźnienie wytrysku w sklepie Oh, Paris!

  W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór kremów, żeli, sprejów i chusteczek, a także suplementów diety pomagających przedłużyć stosunek. Jeżeli więc należysz do niemal ⅓ mężczyzn, którzy skarżą się na problemy z przedwczesną ejakulacją, pamiętaj, że po pierwsze - nie ty jeden borykasz się z tym problemem, a po drugie - istnieją preparaty, które mogą ci skutecznie pomóc. Dzięki środkom na opóźnienie wytrysku możesz odzyskać pewność siebie i kontrolę w łóżku. Spośród wielu dostępnych opcji wybierz taką formę preparatu, która będzie najbardziej ci pasować i popraw jakość twojego życia seksualnego.

  Środki na opóźnienie wytrysku dostępne w Oh, Paris! to sprawdzone, bezpieczne produkty wysokiej jakości. Oferowane przez nas preparaty działają szybko, a ich efekty są długotrwałe. Ponadto produkty opóźniające ejakulację - zarówno te przeznaczone do stosowania zewnętrznego, jak i suplementy diety - możesz u nas kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź sam! Przejrzyj produkty dostępne w kategorii “Opóźniające wytrysk “ i przekonaj się, że nasze ceny są naprawdę konkurencyjne.