Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Nomi Tang - IntiMate (sakura)

109,94 PLN
129,34 PLN
Oszczędzasz 19.40 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 129.34 PLN

  Kulki gejszy podwójne

  Kulki gejszy, dawniej stosowane wyłącznie na Dalekim Wschodzie, m.in. w Japonii i Chinach, dzisiaj podbijają cały świat! Ten niezwykły gadżet erotyczny służy zarówno zwiększeniu przyjemności ich użytkowniczki, jak i utrzymaniu mięśni pochwy w zdrowej kondycji. Kulki gejszy nie tylko zatem poprawią Twoje życie erotyczne i polepszą tym samym samopoczucie, ale jednocześnie zmienią Twoje zdrowie na lepsze. Trening wykonywany  za ich pomocą codziennie, od 15 minut do 2 godzin (w zależności od stopnia zaawansowania), może znacząco wpłynąć na kondycję mięśni Kegla. Szczególnie poleca się stosowanie kulek gejszy celem usprawnienia działania pochwy po porodzie lub menopauzie. Dzięki nim unikniesz nietrzymania moczu i opuszczania się macicy. W zależności od stopnia Twojego zaawansowania oraz stanu mięśni masz do wyboru kulki pojedyncze oraz podwójne.

  Podwójne kulki gejszy - wybór dla doświadczonej kobiety

  Do stosowania podwójnych kulek gejszy zachęca się głównie kobiety, które posiadają już doświadczenie z użytkowaniem podobnych gadżetów. Są one bowiem bardziej wymagające od kulek pojedynczych - dłuższe, a przeważnie i cięższe, mogą sprawiać dyskomfort osobom niezaznajomionym z ich działaniem.

  Mogą być jednakże stosowane również w przypadku, kiedy mięśnie dna miednicy są osłabione; wówczas powinno się jednak spełniać co najmniej jedno z dwóch wymagań: mogą ich używać kobiety po co najmniej jednym porodzie lub takie, które przekroczyły trzydziesty rok życia.

  Rozmiar, waga oraz materiał wykonania kulek - jakie wybrać?

  Podobnie jak pojedyncze, również i kulki gejszy podwójne mają różne rozmiary i wagę. Większe kulki powinny być wybierane przez użytkowniczki początkujące, ponieważ nawet przy słabszych mięśniach nie powinny się one przesuwać. Mniejsze rozmiary kulek będą natomiast idealne dla kobiet o wyćwiczonych mięśniach Kegla, które poradzą sobie ze „złapaniem” i utrzymaniem gadżetu na miejscu.

  Warto pamiętać również o odpowiednim doborze ciężaru kulek. Te o większej wadze powinny być zarezerwowane dla kobiet o silnych mięśniach pochwy, aby nie sprawiały niepotrzebnego dyskomfortu. Producenci podwójnych kulek gejszy mają do zaproponowania modele o bardzo różnych materiałach wykonania: od najbardziej popularnego silikonu, do eleganckiej i wytrzymałej stali - od Ciebie zależy, jaki materiał będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.

  Podwójne kulki gejszy - wybierz najlepsze dla siebie

  Na stronie naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele modeli podwójnych kulek gejszy. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, którzy gwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz odczuwalne po niedługim czasie efekty ich stosowania. Liczne opinie usatysfakcjonowanych użytkowniczek dotyczą zarówno bardzo wysokiej jakości wykonania podwójnych kulek gejszy, jak i konkurencyjnych cen, w których są dostępne. Sprawiają, że warto podjąć decyzję o zakupie tych niezwykłych gadżetów i wypróbowaniu ich na sobie. Szeroki asortyment sprawia zaś, że możliwy jest wybór kulek dopasowanych do swoich indywidualnych potrzeb.