Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kulki gejszy pojedyncze

Kulki gejszy, czyli inaczej kulki waginalne bądź kulki miłości, to gadżet erotyczny, dzięki któremu można przede wszystkim ćwiczyć mięśnie Kegla. Poprawiają jednak nie tylko życie intymne, lecz także pozytywnie wpływają na zdrowie. Mięśnie Kegla wpływają na odpowiednie ciśnienie śródbrzuszne oraz podtrzymują kompleks biodrowo-lędźwiowo-miedniczy. Dzięki użytkowaniu tego gadżetu Twoje mięśnie dna miednicy będą utrzymane w doskonałej kondycji. Kulki gejszy są polecane także przez ginekologów i urologów.

Kulki gejszy – co to?

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę kulek gejszy w różnych rozmiarach i cenach. Z pewnością trafisz na wymarzony produkt, komfortowy w noszeniu i odpowiadający Twoim potrzebom. Kulki dostępne w naszej ofercie są wodoodporne, wykonane z wysokiej jakości silikonu. Pojedyncze kulki gejszy są polecane kobietom posiadającym ciasną pochwę, dopiero zapoznającym się z tego typu ćwiczeniami, bardzo drobnym, mającym obniżoną macicę lub tyłozgięcie macicy. Kulki nie powinny uciskać, powodować bólu, otarć czy krwawienia. Kobietom mającym już doświadczenie z kulkami gejszy i preferującym kulki podwójne proponujemy stosować je na zmianę z kulkami pojedynczymi, gdyż w czasie cyklu hormonalnego szyjka macicy obniża się, a także twardnieje – korzystanie z kulek podwójnych może być w tym czasie mało komfortowe.

Jak używać kulek gejszy?

Kulki gejszy aplikuje się podobnie jak tampon. Umieszczamy całość kulek w pochwie, nie tylko część. Mięśnie pochwy powinny być rozluźnione. Przed aplikacją warto sięgnąć po lubrykant - aplikacja i noszenie powinny być komfortowe. Aby ćwiczenia były efektywne, trzeba się poruszać, np. chodzić, spacerować czy biegać. Jeszcze lepsze rezultaty osiągniesz, jeśli będziesz poruszać miednicą w przód i w tył oraz na boki. Czas takiej aktywności z kulkami nie powinien przekraczać 3 godzin dziennie. Trening mięśni Kegla poprawia ich elastyczność i ukrwienie, co potęguje doznania podczas stosunków. Mocniejsze i intensywniejsze orgazmy są w Twoim zasięgu. 

Jak działają kulki gejszy?

Waga kulek sprawia, że mięśnie dna miednicy muszą wykonać pracę, by utrzymać kulki na miejscu. Im mniejsze kulki, tym mięśnie muszą bardziej pracować, czyli się zaciskać. Dlatego też dla kobiet rozpoczynających przygodę z tego typu gadżetami idealne będą większe modele o średnicy 36 mm. Również waga ma znaczenie. Tutaj uwagę należy zwrócić na siłę mięśni pochwy. Dla pań początkujących lub ze słabymi mięśniami optymalne będą kulki do ok. 60 g. 

Czym czyścić kulki gejszy?

Kulki gejszy trzeba czyścić po każdym ćwiczeniu i przed każdą następną aplikacją. Umyj je starannie w ciepłej wodzie, używając mydła antybakteryjnego, opłucz i pozostaw do wyschnięcia. Możesz także skorzystać ze specjalistycznego płynu antybakteryjnego służącego do czyszczenia gadżetów erotycznych. Ważne: nigdy nie używaj środków na bazie alkoholu lub acetonu. 

Erotyczna stymulacja

Gładkość oraz obły kształt kulek gejszy sprawdzi się przy stymulacji piersi i intymnych narządów zewnętrznych. Ponadto zaaplikowane wewnątrz pochwy będą intensyfikować doznania podczas klapsów, zabaw z wibratorem czy penetracji analnej.