Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Promocja

Feromony - King PheroStrong Men 50ml

87,81 PLN
132,54 PLN
Oszczędzasz 44.73 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 132.54 PLN

  Feromony męskie

  Feromony męskie to zaskakujące związki chemiczne, których działanie pozwoli Ci zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach partnerki bądź partnera. Dzięki zastosowaniu niewielkiej ilości dokładnie wyselekcjonowanych feromonów już od najdawniejszych czasów wybierani byli ci mężczyźni, którzy prezentowali się najlepiej. Jeżeli masz problem z przełamywaniem barier, dobre feromony dla mężczyzn ułatwią Ci pierwszy kontakt wzrokowy, gest, uśmiech i flirt.

  Czym są i jak działają feromony dla mężczyzn?

  Skuteczne feromony dla mężczyzn to nie tylko mieszanka dokładnie dobranych i przebadanych substancji chemicznych produkowanych przez każdy żywy organizm, ale przede wszystkim to sprawdzona skuteczność ściągnięcia na siebie uwagi.

  Pamiętaj, że kiedy odpowiednio dopasujesz feromony męskie do swojej osobowości, mogą stać się one Twoją skórą. A kiedy zyskujesz pewność siebie widać to i czuć. Żaden rozmówca nie oprze się Twojemu urokowi. Dzięki doskonale dobranej formule masz dodatkowy atut do podtrzymania rozmowy i kontaktu wzrokowego. Skuteczne feromony dla mężczyzn kuszą, pobudzają wyobraźnię i nie pozwalają o Tobie zapomnieć.

  Co warto wiedzieć o właściwościach feromonów?

  Feromony dla mężczyzn to tajemnicza broń, która sprawdzi się również podczas spotkań biznesowych. Niektóre feromony wydzielają komunikat bycia samcem alfa. I to jest szansa dla Ciebie. W biurze ze współpracownikami, podwładnymi a nawet szefami możesz odpowiednio ustawić swój poziom rozmowy. Każda osoba, z którą wejdziesz w interakcję, będzie traktować Cię poważniej i chętniej wysłucha Twoich pomysłów i propozycji.

  Jak używać i właściwie dobierać feromony?

  Sklep oferujący naprawdę dobre feromony dla mężczyzn będzie miał w swym asortymencie wiele produktów, które w prosty sposób można połączyć z kosmetykami codziennego użytku. Nie będą to osobne linie produktów, a cena będzie przystępna dla kieszeni każdego mężczyzny, pragnącego uwodzić i rozkochiwać w sobie inne osoby.

  Na początek proponujemy wybrać poręczną formę perfum-feromonów dla mężczyzn. Elegancki flakon zawsze możesz mieć pod ręką, czy to w samochodzie, czy aktówce. Będzie idealny w podróży i nierzucający się w oczy. Idealnie sprawdzi się, gdy nie chcesz zdradzać swojej małżonce, skąd ten nowy ogień wstępuje w Was po latach związku. Opinie wielu zadowolonych użytkowników jedynie potwierdzają skuteczność stosowania feromonów dla mężczyzn.

  Jakie feromony najczęściej spotkasz?

  Feromonów oczywiście występuje w naturze wiele więcej, ale właśnie te wymienione używane są do produkcji perfum najczęściej:

  • androstenolu - zapewnia młodość, energię i zdrowie. To idealny kompan do nawiązywania nowych znajomości.
  • Chcesz się poczuć jak samiec alfa? Sięgnij po androstenon. Poczuj w sobie lwa!
  • Interesuje Cię dominacja z płaszczykiem bezpieczeństwa i rozwiązanie dla dam w opałach? Wybierz feromony męskie z androsteronem.
  • Androstadienon z kolei otwiera na relacje panów i panie. Idealny, gdy chcesz podniecić i rozluźnić każde z nich.

  Sklepy oferujące perfumy i feromony dla mężczyzn bazują na tych czterech substancjach, jako najbardziej sprawdzonych i najlepiej ocenionych przez użytkowników.

  Które feromony najlepiej działają?

  Tak wąska gama zapachowa, a sprawia, że stajesz się atrakcyjniejszy i bardziej pociągający! Opinie osób, które już skorzystały z feromonów dla mężczyzn, są jednoznaczne. Warto ich używać, bo skutki odczujesz natychmiastowo. Cena za takie rezultaty jest zatem nie do przeliczenia! A satysfakcja gwarantowana.