Wczytuję dane...
Kontakt

Kontakt do sklepu internetowego Oh, Paris!

Midet sp. z o.o.

ul. Kondratowicza 59/57

03-285 Warszawa

tel. 501 320 136

email: sklep@ohparis.pl

O nas

Midet sp. z o.o.  oferuje swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego znajdującego się w domenie ohparis.pl („Sklep”).

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować możesz to uczynić telefonicznie pod numerem: 501 320 136 lub poprzez e-mail: sklep@ohparis.pl

Poniżej znajdziesz pełne dane adresowe naszej firmy:

Kontakt do sklepu internetowego Oh, Paris!

Midet sp. z o.o.

ul. Kondratowicza 59/57

03-285 Warszawa

tel. 501 320 136

email: sklep@ohparis.pl

Ze sklepu mogą korzystać osoby, będące zarówno konsumentami, jak i  przedsiębiorcy. Konsument to osoba fizyczna dokonująca ze Sprzedawcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową lub osoba fizyczna prowadząca zawierająca umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla niej charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej  przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Natomiast przedsiębiorca to osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną, prowadząca we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową i dokonującą czynności prawnej związanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Napisz do nas
*pola obowiązkowe