Wczytuję dane...

Co w Halloween?

Co w Halloween?

Zbliża się Święto Zmarłych związane z naszą kulturą, która wywodzi się z obrzędów i wierzeń Słowian. W kulturze anglosaskiej to święto nazywamy Halloween i ta nazwa oraz tradycja od transformacji ustrojowej coraz bardziej zagarnia nasze Święta Zmarłych.

Jest to okazja do wyjazdów i spotkań z rodzinami oraz coraz częściej do wypoczynku od znoju dnia codziennego. Naładowania akumulatorów po stresach związanych z pracą i problemami dnia codziennego.

Jednak coraz częściej ten długi weekend związany z Halloween jest okazją do wspólnego spędzenia czasu z naszymi partnerami i znajomymi na często organizowanych imprezach i prywatkach. Często w tym czasie obowiązują przebrania oraz maski od tych bardzo przerażających po te, które nie są związane z potworami i szkaradami, chcących nas pożreć żywcem.

Należy tutaj wspomnieć, że po "imprezce", gdy naładujemy akumulatory i się odstresujemy w towarzystwie ulubionych ludzi, po porządnym spaniu możemy też zadbać o swoje relacje z partnerem. Mieć jeden wieczór sam na sam z sobą. Musimy jednak pamiętać, jak zaaranżować ten szczególny czas. Podstawą jest nastrój, w którym chcemy spędzić te kilka ulotnych chwil z ukochaną osobą. Świece zapachowe i do masażu niskotemperaturowe. Świetnymi dodatkami są: YESforLOV Titillating Massage Candle 120g lub Świeca SHUNGA CANDLE APHRODISIA 170 ML. Dla podkręcenia atmosfery polecamy dla Pań i Panów opryskanie się feromonami z nutą zapachową (jak choćby: Feromony damskie - Love Desire Gold lub Feromony męskie Love Desire  GOLD 100 ml), które zniewolą naszego partnera niesamowitą nutą pożądania.

Nasza partnerka może też urozmaicić ten wieczór wspaniałymi dodatkami do bielizny, jak: Naklejki na sutki - Bijoux Indiscrets Flash Cross Gold Złoty Krzyż, Mgiełka do ciała - Bijoux Indiscrets Bubblegum Body Mist lub Pejczyk - Bijoux Indiscrets Magnifique Whip Necklace Silver.

Tutaj należy wspomnieć o tym, by ta jeden z niewielu zaplanowanych wieczorów mógł rozbudzić w nas pożądanie powinniśmy trochę poeksperymentować z czymś, co jest inne, niestandardowe i nieoklepane. Ten wieczór ma na celu odświeżenie naszych uczuć i bliskości dwojga kochających się ludzi, którzy są cały czas na początku swojej miłości. Pamiętajmy o związki należy dbać i o jego higienę.

By to zrealizować musimy trochę odejść od rutyny. Proponujemy zacząć od masażu: Olejk do masażu rozgrzewający jadalny - Bijoux Cosmetiques Soft Caramel Warming Oil Karmel lub Olejek-PheroStrong Strong dla kobiet olejek do masażu 100 ml.

Na finał tego świetnej nocy, która podtrzyma w nas ogień powinniśmy skorzystać z fajnych i skutecznych zabawek, które podbiją tylko doznania obydwojga partnerów: Stymulator dla par - Lelo Tiani 3 Deep Rose lub Marc Dorcel Perfect Lover.

Wydaje nam się, że takie Helloween zapamiętacie na dłużej, a uczucie rozkwitnie na nowo, jak za dawnych młodzieńczych lat.