Wczytuję dane...

Kilka słów o penisie - powiększenie członka cz.1

Kilka słów o penisie - powiększenie członka cz.1
Początek, od którego warto zacząć - O co tutaj właściwie chodzi?

Zapewne wielu z Panów wprowadzając w przeglądarkę hasła typu: 

 • tabletki na powiększenie członka bez recepty
 • tabletki na powiększenie członka apteka
 • tabletki na powiększenie członka opinie
 • tabletki na powiększenie członka ranking,

szuka za ich pomocą rozwiązania problemu jakim jest wielkość swojego przyrodzenia. W przeglądarce natychmiast nam wyskakują wylistowane linki do klinik chirurgicznych, firm handlujących odpowiednimi specyfikami lub forów, gdzie zrozpaczeni mężczyźni poszukują pomocy i ratunku. Co ważne w dobie internetu i elementarnej wiedzy o anatomii człowieka a także funkcjonowaniu organizmu, jak dzieci we mgle, poszukują złotego Grala, który pomoże im rozwiązać ich poważny problem. Wczytując się w fora możemy przeczytać zapytania kierowane od Panów o działanie różnych specyfików i ich efekty w kilka dni po...

Z rozbrajającą szczerością poszukują wsparcia pośród już bardziej doświadczonych internautów. Pytanie jakie wybrzmiewa w skrócie brzmi: co należy zrobić, by osiągnąć upragniony efekt? Panowie przeglądając strony sklepów internetowych poszukują rozwiązań i je odnajdują zasysając z forów informacje od zadowolonych użytkowników o produktach takich, jak: penilarge,  bigger size, penimax lub cum on. Zatem:

Czy jednak to co coś daje?

W dzisiejszych czasach pełnych stresów, potężnej inflacji, wojny za naszymi granicami oraz perspektywy nieciekawych czasów jesteśmy kłębkiem nerwów. Szukamy często pocieszenia w ramionach naszych partnerek. Wielu z nas wydaje się to być istotnym, by wielkość penisa była właściwa, bo to przecież decyduje o naszej sprawności seksualnej, ach ten mit! Wystarczy wejść na jakikolwiek portal z filmami erotycznymi, by zobaczyć jak atrakcyjne kobiety uganiają się za samcami z członkami jak u niejednego ogiera krwi arabskiej. A u nas? Mizeria…

Dlatego sięgamy po klawiaturę i na popularnych forach internetowych opisujemy swoją przebrzydłą przypadłość – wielkość naszego przyjaciela. Szukamy rozwiązania szybkiego, bez recepty i pewnego. Mają nam w tym pomóc inni nieszczęśnicy, którzy już użyli sekretnego Graala i osiągnęli efekt swych działań.

I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Otrzymujemy wiele słów pocieszenia i kilka dobrych rad wraz z linkami do tabletek na powiększenie członka bez recepty. I najważniejsze: czy to działa?

I tak i nie. Przede wszystkim wszystkie tabletki na powiększenie członka są suplementami diety. To oznacza, że nie są przebadane klinicznie. Jak wiadomo każde lekarstwo, zanim zostanie dopuszczone do obiegu musi przejść restrykcyjne badania kliniczne na ochotnikach by móc dowieść swojej skuteczności oraz tego, że nie zaszkodzi pacjentowi. Dlatego nie nazywamy ich lekarstwami, a suplementami diety. W omawianych przez nas środkach mamy substancje, które najczęściej są substancjami pozyskiwanymi naturalnie jako stężone wyciągi z roślin. Przyjrzyjmy się przykładowemu produktowi tak często polecanemu na forach:

Cum on – produkt frimy SHS, który ma za zadanie przede wszystkim poprawić: jakość i ilość nasienia, mimo tego wielu specjalistów od powiększenia penisa i erekcji wszędzie promuje ten produkt. Jednak, gdy zadacie mi pytanie – czy też może wpłynąć na powiększenie penisa, odpowiem: tak, może! Występuje tam bowiem w dużym stężeniu L-arginina, która, cytuję: „…to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna . To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka…”

Teraz zapewne chcielibyście wiedzieć co oznacza opis powyżej: prostymi słowy to oznacza, że dzięki L-argninie, która jest głównym składnikiem tabletek na powiększenie penisa bez recepty zwiększamy przepływ krwi przez nasze przyrodzenie, co w konsekwencji powoduje:

 • lepszą erekcję,
 • lepsze libido,
 • powiększenie penisa.

No dobrze, ale co ma piernik do wiatraka?

Wielu nasuwa się pytanie, a można to wywnioskować po lekturze forów internetowych: co właściwie ma krew do sztywności członka i jego wielkości? Wbrew pozorom bardzo wiele. Członek w temacie dla nas istotnym składa się z dwóch ciał jamistych. Są to twory, które w wyniku podniecenia napełniają się krwią, jak przysłowiowe balony czym utrudniają dla żył zwrotnych odprowadzenie nadmiaru krwi z członka. Zatem ta krew zalega w nich. Ciała powiększając się w wyniku erekcji powodują zmniejszenie przekroju żył odprowadzających krew z prącia – ot i cała tajemnica, jak działa nasz sprzęt miłości i mamy odpowiedź na postawioną na początku akapitu wątpliwość.

Tutaj musimy napisać, że po długotrwałym stosowaniu naszych specyfików: penilarge,  bigger size, penimax lub cum on powodujemy, że ciała jamiste powiększają swoją zdolność przyjęcia w jednostce czasu zwiększonej ilości krwi, co w konsekwencji powoduje powiększenie rozmiaru członka w zwodzie, jego twardość oraz nasze libido. Jednak dla tych, którzy chcą po zażyciu jednej tabletki uzyskać efekt: WOW, powiem otwartym tekstem: to tak chłopaki nie działa, niestety.

Dla uzyskania jakiegokolwiek efektu należy uzbroić się w:

 • cierpliwość,
 • dać sobie 2 miesiące czasu regularnie łykając tabletki 2 razy dziennie,
 • ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć prącie, by ciała jamiste miały szanse odebrać większą ilość krwi, a organizm był w stanie i był przyzwyczajony ją dostarczyć do penisa w odpowiedniej ilości,
 • i najważniejsze – używać sprzętu, jak najczęściej, bo trening czyni mistrza!

No dobrze czy aby na pewno zadziała, a jeśli tak, czy będzie efekt: WOW?

Nic nie jest pewne. Nikt nie zagwarantuje nikomu stuprocentowej skuteczności działania danego suplementu. Również nie spodziewajcie się efektu, że z małego członka uzyskamy efekt członka monstrualnych rozmiarów. Pamiętajmy jednak, że każda kochająca partnerka będzie uwielbiać i tego małego penisa jeżeli jego właściciel jest tym jedynym ukochanym mężczyzną jej życia.