Wczytuję dane...
Model: 10737
Kod producenta: SG028A
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4049369016495
Producent: satisfyer

Trzy kulki waginalne Satisfyer Balls C02 Double 

Jeżeli szukasz produktu, który w znaczący sposób przyczyni się nie tylko do polepszenia Twojego życia erotycznego, ale także wzmocni Twoje zdrowie oraz siłę mięśni odpowiedzialnych za satysfakcję seksualną, zestaw trzech kulek waginalnych od producenta Satisfyer Balls C02 Double jest właśnie tym, czego szukasz.

Co zapewnią Ci kulki waginalne Balls C02 Double? 

Kulki waginalne, zwane także powszechnie kulkami gejszy, nie są nowoczesnym wynalazkiem - stosowano je przed wiekami w Japonii i już wtedy odgrywały  one istotną rolę w życiu wielu kobiet. Niećwiczone mięśnie ulegają osłabieniu, zmniejsza się ich elastyczność i pogarsza ogólna kondycja. Dotyczy to także mięśni dna miednicy - niećwiczone stają się bardzo osłabione i mogą przyczyniać się do osłabienia przyjemności czerpanej z aktywności seksualnej. Ćwiczenia z wykorzystaniem kulek waginalnych, np. podwójnych Balls C02 Double od marki Satisfyer, mogą znacząco przyczynić się do wzmacniania mięśni dna miednicy oraz, w dłuższej perspektywie, poprawić zdrowie i dać więcej przyjemności w łóżku, zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi. 

Kulki waginalne Satisfyer, Balls C02 Double - czym się charakteryzują?

Zestaw trzech podwójnych kulek waginalnych marki Satisfyer Balls Co2 Double stanowi idealny komplet do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Codzienne noszenie kulek, przez nawet około 15 minut, może zapewnić doskonały trening i w przyszłości dać Ci kontrolę nad ciałem oraz swoją przyjemnością. Ponadto, moc Twoich mięśni na pewno wpłynie także na odczucia seksualne partnera. 

Wszystkie kulki posiadają taką samą średnicę (3,4 cm) oraz długość (17,6 cm). Różni je natomiast waga; osoby początkujące powinny zaczynać od najlżejszych kulek, o wadze 79,3 g, a w miarę rozwoju treningów i przyzwyczajania się do ciężaru, można próbować ćwiczeń z kolejnymi kulkami (114,1 g - średnia i 150,3 g - najcięższa). Wówczas można liczyć na wymierne efekty i nieprzeciążenie swoich mięśni. Samo wkładanie przedmiotów nie należy do trudnych zadań; wszystko dzięki materiałowi, z którego wykonano kulki waginalne - silikon medyczny, bez dodatku szkodliwych ftalanów, jest nie tylko bezpieczny dla zdrowia, ale także przyjemny w dotyku. Ponadto, dzięki wykorzystaniu nieporowatego silikonu, czyszczenie gadżetu jest wyjątkowo łatwe i pozwala na zachowanie odpowiedniej higieny kulek. Specjalna pętelka na końcu każdego gadżetu ułatwia natomiast wyciąganie przedmiotów, bez większego problemu. 

Opinie o podwójnych kulkach waginalnych marki Satisfyer wskazują przede wszystkim na ich przyjemny dla oka design, przystępną cenę oraz efekty, które zapewnia ich regularne stosowanie. Warto zatem pokusić się o rozważanie zakupu Balls C02 Double. Zapewnią Ci one intensywniejsze orgazmy i pozwolą czerpać większą przyjemność z życia erotycznego.

 

Polecamy