Wczytuję dane...
Model: 10756
Kod producenta: SG045A
EAN: 4049369016549
Producent: satisfyer

Dostępny w naszym sklepie stymulator łechtaczki Satisfyer High Fashion jest wysokiej klasy urządzeniem, które zapewni Ci niezapomniane doznania. Działa całkowicie bezdotykowo, pobudzając łechtaczkę samymi falami powietrza. Jego eleganckie wykończenie sprawia, że gadżet ten nie tylko jest skuteczny, ale również niezwykle nowoczesny i elegancki. Dzięki stymulatorowi łechtaczki możesz zapewnić sobie przyjemną chwilę zapomnienia, zrelaksować i się i zapewnić sobie doznania, jakich dotąd nie znałaś.

Innowacyjna stymulacja bezdotykowa – Satisfyer High Fashion

Oferowany przez nas stymulator łechtaczki umożliwia Ci wybór spośród 11 poziomów intensywności działania – bez problemu dopasujesz odpowiedni tryb pasujący do Twoich aktualnych potrzeb. Działanie urządzenia opiera się na innowacyjnej technologii Airpulse, która w bezdotykowy sposób przy pomocy nacisku fali powietrza pobudzi Twoją łechtaczkę. Jest to niezwykłe odczucie, które pozwala na osiągnięcie bardzo intensywnych i ekscytujących orgazmów. Ponadto dzięki wodoodporności stymulatora możesz cieszyć się jego działaniem także podczas długich kąpieli i pod prysznicem.

Stymulator łechtaczki – Satisfyer High Fashion

Pragniesz przełamać rutynę podczas zabaw solo? Z naszym stymulatorem osiągniecie wielokrotnego orgazmu stanie się naprawdę łatwe. Gadżet dostarczy Ci zupełnie nowego rodzaju przyjemności. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na Twoje samopoczucie – poprzez wydzielanie znacznie większej ilości endorfin – ale także na Twoje życie intymne, które dzięki naszemu urządzeniu przejdzie na wyższy poziom. Stymulator wyposażony jest w przyjemna w dotyku, wyjątkowo miękką i delikatną silikonową główkę, która zwiększy Twoje doznania. Oprócz licznych zalet związanych z jego działaniem możesz także nasycić się jego pięknym, wyrafinowanym i luksusowym wyglądem. W końcu kobiety z natury bywają większymi estetkami od mężczyzn.

Stymulator łechtaczki Satisfyer High Fashion – cena

Koszt znajdującego się w naszym asortymencie stymulatora odpowiada nowoczesnej technologii, jaka wykorzystano do jego stworzenia. Innowacyjny mechanizm pozwala na odczuwanie niezwykle intensywnych doznań. Dokładamy wszelkich starań, abyś mogła rozkoszować się jego działaniem za odpowiednią cenę. Staramy się proponować naszym klientkom wyłącznie najwyższej jakości gadżety, które pomogą im odkryć własne ciało i poznać niedostępne dotąd sposoby osiągania rozkoszy. Stymulator łechtaczki Satisfyer High Fashion nie bez powodu cieszy się doskonałymi opiniami wśród użytkowniczek.

Polecamy