Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5907776180293

Pheromone Essence to produkt polecany dla kobiet, które chcą zwiększyć swoją atrakcyjność oraz wzbudzić uwagę otoczenia. Jest to dobra opcja dla singielek poszukujących drugiej połówki bądź osób, którym w codziennej pracy zależy na dobrej prezencji. Warto zapoznać się z ofertą feromonów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, że bezpieczeństwo i skuteczność gwarantują jedynie sprawdzeni dystrybutorzy.

Dlaczego warto sięgnąć po feromony damskie Pheromone Essence?

Feromony Pheromone Essence to jedne z najlepszych tego typu produktów dostępnych na polskim rynku. Bezwonne feromony dla kobiet zawierające skondensowaną dawkę wysokiej jakości feromonów. Dzięki nim możesz się poczuć jeszcze atrakcyjniejsza, pewna siebie i seksowna. Z powodzeniem możesz ich używać w połączeniu z perfumami, mieszając je z nimi lub nakładając niewielkie kropelki w okolicach pach, szyi czy nadgarstków. 

Pheromone Essence damskie cieszą się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientek. Wpływają na łatwość nawiązywania kontaktów z płcią przeciwną oraz poprawiają jakość życia intymnego. Choć flakonik zawiera 7,5 ml substancji, to jest wydajny i powinien starczyć na ok. 3 miesiące nawet przy codziennym użytkowaniu.

Jak używać feromony Essence?

Buteleczka ma wygodny dozownik ułatwiający aplikację bądź zmieszanie feromonów z perfumami. Cena produktu w stosunku do jakości, efektów i wydajności jest bardzo atrakcyjna.

Z racji tego, że produkt jest bezwonny, możesz dolać feromony do perfum, z tym że pojemność tych perfum nie powinna przekraczać 100 ml. Pheromone Esscence należy stosować na czystą skórę, ok. 30-45 minut przed spotkaniem. Tempo parowania feromonów zależy od temperatury ciała osoby, która w danym momencie je nakłada.

Feromony Pheromone Essence - faworyt konsumentów

Pheromone Essence zostały docenione nie tylko przez używające je kobiety, lecz także przez specjalistów. Otrzymały bowiem takie nagrody jak: Laur Konsumenta - odkrycie roku 2014, nagrodę w Hadze oraz nominację targów erotyki EroTrendy.

Pheromone Essence Woman nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży oraz osoby, u których występuje jakakolwiek reakcja uczuleniowa po zaaplikowaniu produktu. 

Pojemność: 7,5 ml;

Skład: 2,7 mg copulins, 21 mg estrateanol, 2 inne feromony nieujawnione przez producenta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...