Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5907776180255

Feromony Love Desire: Skuteczne Perfumy dla Pewnych Siebie Kobiet w Polsce

Z zestawem taniej 3 szt we flakonikach 100 ml!

Jak działają feromony Love Desire?

Feromony, wraz z perfumami zawierającymi unikalne substancje, działają niepostrzeżenie i naturalnie. Zapach Love Desire emanuje męskością, pewnością siebie i hipnotyzuje swoją zdecydowaną nutą. Feromony są bezwonnie niewyczuwalne zarówno dla noszącego je, jak i dla otoczenia. Korzystając z Love Desire, zyskujesz pewność siebie bez konieczności używania innych zapachów.

Love Desire - Skuteczne Feromony dla Pewnych Siebie Kobiet w Polsce

Love Desire to nie tylko perfumy. To wsparcie w nawiązywaniu nowych znajomości, flirtowaniu czy poszukiwaniu drugiej połówki. Perfumy te pomagają utrzymać lepszy kontakt z otoczeniem, zwłaszcza w sytuacjach wymagających pewności siebie.

Przeczytaj opinie o Love Desire, aby dowiedzieć się, dlaczego użytkownicy uznają je za skuteczne narzędzie do zwracania na siebie uwagi, wzmocnienia pewności siebie i zyskania sympatii otoczenia.

 • Zwracasz na siebie większą uwagę.
 • Wzmacniasz pewność siebie w każdej sytuacji.
 • Wzbudzasz sympatię i szacunek.
 • Stajesz się bardziej atrakcyjna w oczach swoich i innych ludzi.

Unikalna Formuła Love Desire - Cztery Składniki dla Maksymalnej Skuteczności

Działanie feromonów Love Desire opiera się na czterech kluczowych składnikach: androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon. Ta unikalna formuła gwarantuje maksymalne efekty i sprawia, że Love Desire wyróżnia się na tle innych produktów.

Seksowny Zapach Love Desire dla Pewnych Siebie Kobiet w Polsce

Love Desire to seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla pewnych siebie kobiet w Polsce. Skomponowany z nut czarnej porzeczki, gruszki, włoskiej klementynki, frezji, kalifornijskiego drzewa cedrowego, pomarańczy, kwiatu imbiru, nasion hibiskusa i wanilii.

Love Desire - Dla Ciebie, Jeśli:

 • Chcesz nawiązać nowe znajomości.
 • Szukasz subtelnej pomocy w flirtowaniu.
 • Pragniesz zwiększyć swoją atrakcyjność.

Zdobywca Nagród - Love Desire Wyróżniony przez Konsumentów w Polsce

Love Desire zdobył nominację do Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 i LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE ROKU 2014. To potwierdzenie skuteczności i popularności produktu w Polsce.

Stosowanie Love Desire - Jak i Dla Kogo?

Love Desire może być stosowane przez osoby w każdym wieku. Rozpylaj perfumy, jak robisz to ze swoimi ulubionymi zapachami. Dostępne w trzech pojemnościach: 100 ml, 50 ml i 15 ml (intensywne feromony).

Odkryj Love Desire i Zdobądź Je już Teraz! Skorzystaj z Naszego Sklepu Internetowego Oh, Paris! i Zaintryguj Świat Swoją Pewnością Siebie!

e&Desire Gold™ oraz trzy pojemności Love&Desire™: 100ml, 50ml oraz 15ml. 

Produkt oryginalny

 

Nagrody i wyróżnienia:

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty marki shs-store zostały wyróżnione nie tylko przez szerokie grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów diety ale przede wszystkim zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze stosowania produktów marki shs-store w tym także produktu Love&Desire™.

EROTRENDS

Love&Desire™ to produkt najwyższej jakości. Love&Desire™ otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy w kategorii "Najlepszy Produkt". Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów. Zdobyte nominacje oraz ogromna popularność Love&Desire™ sprawia, że są najchętniej kupowanymi zapachowymi feromonami w Polsce. 

 

Opakowanie:

Wiele lat doświadczenia w branży z suplementami oraz erotycznej zaowocowały powstaniem wyjątkowego produktu dla mężczyzn. Love&Desire™ to nie tylko seria skutecznych feromonów ale również świetny zapach.

Mając na uwadze możliwie najwyższą konwersje sklepów firm z nami współpracujących opieraliśmy się o sprawdzone rozwiązania. Projekt został wykonany przy współpracy z czołowym studiem graficznym w kraju. Produkt prezentuje się wyjątkowo dobrze zarówno na sklepowej półce jak i fotografiach. Dołożyliśmy wszelkich starań aby zdjęcia odzwierciedlały w pełni oferowane produkty. Każdy z Naszych produktów posiada indywidualny kod kreskowy.

 

Popularność Love&Desire:

Love&Desire™ jest najpopularniejszym produktem na polskim rynku suplementów powiększających penisa. Wieloletnia praca zespołu marketingowego sprawiła, że stał się on niezwykle popularny wśród klientów sklepów e-commerce. Poniżej zamieszczamy Państwu dane odnośnie wyszukiwań tylko jednej frazy: 'love&desire' w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie. Oczywiście przedstawione poniżej wyniki dotyczą tylko i wyłącznie jednego słowa kluczowego, nie wliczane są inne frazy z tym słowem, zatem cieszy się on zdecydowanie większą ilością wyszukiwań niż ta przedstawiona na wykresie.

 

Produkty z serii Love&Desire:

Cała seria produktów Love&Desire™ składa się z premiowanej - najmocniejszej wersji Love&Desire Gold™ oraz zwykłej wersji w trzech różnych pojemnościach: 100ml, 50ml, 15ml.

Nasze feromony nie posiadają zestawów składających się z różnych feromonów, dlatego, że każde z nich są zupełnie inne. Dodatkowo większość posiada różne pojemności, dzięki temu zbędne jest wprowadzanie zestawów. Po przeprowadzeniu badań w sprzedaży detalicznej udało Nam się wywnioskować, że wprowadzenie pełnej oferty feromonów zwiększając tym samym opcję wyboru dla klienta, zwiększa o ponad 35% prawdopodobieństwo, że klient sfinalizuje zakup właśnie w Twoim sklepie! Badania przeprowadzaliśmy w porozumieniu z kilkunastoma sklepami e-commerce.

 

Wszystkie marki feromonów dostępne w hurtowni Eromed posiadamy praktycznie w nieograniczonych ilościach jesteśmy ich bezpośrednim dystrybutorem. Wprowadzenie wszystkich marek feromonów sprawi, że zwiększysz swoje obroty! Dlatego zalecamy wprowadzenie zestawów do swojej oferty już od samego początku!

 

Skład Love&Desire™:

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 • Androstenol
  Jest produkowany w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczuleni na jego zapach.
 • Androstenon
  To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.
 • Androsteron
  To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.
 • Androstadienon
  "Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastróju.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.                             

 

Jak pachnie Love&Desire™:

To seksowny, owocowo-kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący i niepokorny. Prowokuje i fascynuje, powoduje spore zamieszanie w głowach mężczyzn, robi wiele, oprócz jednego - nie zobojętnia. Na zapach Love&Desire™ składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...