Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5038483392874
Producent: durex

Prezerwatywy Durex Classic to podstawowy model, dający poczucie bezpieczeństwa. Kształt easy-on zapewnia bardziej naturalne doznania, niż w przypadku stosowania prezerwatyw o standardowym kształcie.

Ważne informacje:

  • "easy-on", łatwa do nałożenia
  • bez środka plemnikobójczego
  • dodatkowa ilość środka nawilżającego
  • średnica: 52 mm
  • przezroczysta
  • naturalna guma lateksowa
  • zakończona zbiorniczkiem

Jednym z wyróżniających cech prezerwatyw Durex Classic jest ich kształt easy-on, który został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić bardziej naturalne doznania podczas stosunku seksualnego. Dzięki temu kształtowi prezerwatywa idealnie dopasowuje się do ciała, co pozwala na większą swobodę ruchów i większą przyjemność podczas aktywności seksualnej. Klasyczny kształt prezerwatyw Durex Classic, choć prosty, niezawodnie spełnia swoje zadanie. Chroni przed ryzykiem niepożądanej ciąży oraz chorób przenoszonych drogą płciową, zapewniając spokój i bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi. To niezastąpione narzędzie w dbaniu o swoje zdrowie seksualne i odpowiedzialne podejście do życia intymnego.

Zestaw prezerwatyw Durex Classic

Durex Classic prezentuje również wysoką jakość i niezawodność, charakterystyczną dla marki Durex. Wykonane z wysokiej jakości lateksu, prezerwatywy te są starannie testowane, aby zapewnić nie tylko skuteczną ochronę, ale również komfort podczas użytkowania. Dzięki temu możesz cieszyć się intymnością, mając pewność, że masz najlepszą możliwą ochronę. Ponadto, Durex Classic jest łatwa w użyciu i praktyczna. Każda prezerwatywa jest indywidualnie zapakowana, co zapewnia higienę i łatwość przechowywania. Możesz je nosić ze sobą w dowolnym miejscu i mieć pewność, że są zawsze pod ręką wtedy, gdy ich potrzebujesz. Durex Classic to nie tylko prezerwatywa, ale również symbol odpowiedzialności i dbałości o zdrowie. Jeśli szukasz niezawodnego partnera, który zapewni Ci zarówno ochronę, jak i naturalne doznania podczas zbliżeń, to Durex Classic jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Napisz opinię
2023-05-16 19:46:45 - daron

madein china

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...