Wczytuję dane...
Model: 73-9015498
EAN: 4049369015498
Producent: satisfyer
Czas na niezapomnianą przygodę, bowiem ten model dla par otwiera nowe możliwości w świecie erotycznych zabaw. Inspirowany przez klasyczne wibratory dla par – czyli jest noszony podczas stosunku i pobudza oboje partnerów jednocześnie. Ale w tym przypadku wykorzystano oczywiście rozwiązania znane z firmy Satisfyer czyli stymulację łechtaczki bez dotyku, za pomocą fal powietrza, co daje głębsze pobudzenie i mocniejsze, nierzadko wielokrotne orgazmy. Ergonomiczny kształt pozwala na wygodne używanie wibratora i jego komfortowe noszenie podczas stosunku. Jedna końcówka wkładana jest do waginy, stymulując zarówno ją jak i penis partnera podczas seksu. Pracuje ona w 10 mocno pobudzających programach dając przyjemny ucisk partnerowi a kobiecie intensywną stymulację punktu G. W tym samym czasie druga końcówka pozostaje na zewnątrz a łechtaczka jest pobudzana falami powietrza. Okrągła końcówka otacza łechtaczkę a sama stymulacja odbywa się bezdotykowo. Intuicyjny panel kontrolny pozwala na swobodny dobór programów dla obu końcówek niezależnie. Sama praca zaś, mimo mocnych silników, jest cichutka i dyskretna. Jako że masażer jest wodoodporny z powodzeniem można używać go w kąpieli czy pod prysznicem. Niezależnie czy korzystać będziecie z niego wraz z partnerem czy w czasie samodzielnych zabaw zapewni on niezapomniane chwile i niezwykle silne pobudzenie, łącząc wibracje i stymulację powietrzem w sposób perfekcyjny. Stymulacja łechtaczki falami powietrza. Stymulacja waginy wibracjami. Osobne sterowanie dla tych funkcji. Dwa silniki. Pokrycie silikonowe. Sugerujemy używać z wodnym środkiem nawilżającym. Wodoodporny. Ładowanie magnetyczne, USB.
Napisz opinię
2021-11-16 13:33:01 - Kacper

Kupiłem mi i dziewczynie na walentynki Satisfyer Pro 4 Couples - opinie w internecie mnie zachęciły i nie żałuję zakupu, ponieważ seks jest teraz jeszcze bardziej intensywny i przyjemniejszy :) Zabawka jest ponadto prosta w obsłudze i fajnie, że można ją w dowolnym momencie naładować kablem.

2021-11-17 14:46:55 - Marcelina

Uwielbiam stymulację soniczną, dlatego szukając zabawki dla mnie i chłopaka wybrałam Satisfyer Pro 4 Couples. Gadżet jest świetny, ponieważ stymuluje naszą dwójkę jednocześnie. Czasami używamy zabawki podczas zabaw pod prysznicem, ponieważ ma wodoodporną konstrukcję :D Do tego bardzo ładnie się prezentuje!

2021-11-26 10:55:46 - Marysia

Kupiłam dość niedawno Satisfyer Pro 4 Couples - opinie koleżanek mnie zachęciły. Zabawka jest super! Uwielbiam się nią bawić zarówno sama, jak i z moim chłopakiem, który też polubił gadżet :) Dzięki niemu seks jest po prostu jeszcze lepszy! Zabawka ma dość dobry akumulator i jest wodoodporna, dlatego tym bardziej polecam.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...