Wczytuję dane...
Model: 73-9015030
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 4049369015030
Producent: satisfyer
Nowy Satisfyer Pro 2 - Vibration to niezwykle perfekcyjny stymulator łechtaczki, który reprezentuje luksus i przyjemność. Jest to elegancki stymulator używający zmienne ciśnienie powietrza. Stymuluje łechtaczkę za pomocą pulsujących fal ciśnienia powietrza. Satisfyer Pro 2. Może jeszcze lepiej otaczać łechtaczkę, a przyjazny dla skóry silikon jest bardzo miękki. Mocny silnik oferuje nie mniej niż 11 różnych wibracji fali ciśnienia. Dzięki gładkiemu materiałowi i faktowi, że jest wodoodporny, Satisfyer Pro 2 - jest łatwy do czyszczenia za pomocą środka do czyszczenia zabawek i letniej wody. Możesz również użyć Satisfyer pod prysznicem lub w wannie.
Napisz opinię
2021-11-16 13:31:11 - Karol

Postanowiłem kupić ten produkt, ponieważ chciałem zaskoczyć dziewczynę czymś zupełnie nowym łóżku. Udało się, to mało powiedziane. Nie sądziłem, że stymulator, który działa na zasadzie podmuchów powietrza, może być tak mocny i skuteczny. Jego zaletą jest aż 11 różnych poziomów, dzięki czemu można zmieniać intensywność.

2021-11-17 14:44:46 - majka

Jeszcze nigdy nie miałam lepszej zabawki erotycznej w ręce. Nie dość, że stymulacja zachodzi przez tworzone podciśnienie, to dodatkowo nakładka na końcówce również przyjemnie pulsuje. Duże przyciski umiejscowione na środku rączki ułatwiają sterowanie mocą stymulatora bez potrzeby przerywania zabawy. Polecam.

2021-11-26 10:54:03 - Hania

Długo szukałam porządnego wibratora. Inne na rynku zazwyczaj wyglądają na delikatne, jednak ten prezentuje się raczej solidnie i tak też działa. Ma sporą moc, jest przyjemny w dotyku dzięki zastosowaniu silikonu medycznego, łatwo się go używa oraz czyści. Dodatkowym atutem jest wodoodporność, którą równiez sprawdziłam.

Polecamy