Wczytuję dane...
Model: 62-00001
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 5903661802042
Producent: boss of toys

Przyjemność z jednoczesnej stymulacji łechtaczki i punktu G określana jest szczytem rozkoszy. Stymulator v-vibe pomoże Ci ją osiągnąć szybciej niż myślisz. Wysokiej jakości tworzywo, piękny kształt i lawina doznań- czy można prosić o więcej? 

V-vibe to małe urządzenie dające wiele przyjemności

Opływowy i poręczny kształt masażera v-vibe to tylko dwie z jego niezliczonych zalet. Dzięki innowacyjnemu projektowi dostarczy Ci doznań, o których dotychczas nie śniłaś. Został zaprojektowany tak, aby jednocześnie pobudzać dwa najwrażliwsze miejsca kobiecego ciała - łechtaczkę i punkt G. Umiejscowiony wewnątrz pochwy, dzięki swojemu kształtowi, drażni okolice punktu G, doprowadzając kobietę do ekstazy. Sterowany za pomocą pilota lub wbudowanego guziczka pozwala na samodzielne regulowanie poziomu wibracji, lub oddanie kontroli partnerowi, przez wręczenie mu pilota i pozwolenie na podejmowanie decyzji. Wiele klientek ceni sobie tę możliwość i chętnie oddaje drugiej osobie pieczę nad poziomem intensyfikacji doznań. Droga do rozkoszy może być krótka i prosta, ale też pełna przystanków, przyspieszeń, zakrętów. Wszystko zależy od waszej wyobraźni i potrzeb. To urządzenie dostosowuje się do użytkownika, pozwala na uwolnienie fantazji i dojście do szczytów, które kiedyś były tylko marzeniem. Zewnętrzna część wibratora v-vibe przylega równolegle do łechtaczki i drażni ją miarowymi wibracjami. To dodatkowy bodziec, bardzo doceniany przez kobiety w drodze do orgazmu. Miarowe pulsowanie podnosi poziom podniecenia. Jednoczesne pieszczenie dwóch stref erogennych - łechtaczki i punktu G -  to prosta droga do ogromu rozkoszy.

Jedno urządzenie - rozkosz dla dwojga

Dzięki swojemu unikatowemu kształtowi ten produkt idealnie sprawdza się jako wibrator dla par. Jednoczesne ruchy posuwiste w trakcie stosunku penetracyjnego, połączone z drganiami odczuwalnymi dzięki wibratorowi to nowy rodzaj doznań dla mężczyzny. Regulowane wibracje w ten sam sposób pobudzają żeńskie jak i męskie strefy erogenne. Penis pieszczony subtelnymi drganiami dłużej pozostaje we wzwodzie i mocniej odczuwa przyjemność z seksu. Widocznie podniesie poziom ekscytacji partnera, dostarczając mu nieznanych dotychczas wrażeń. Każde urozmaicenie w seksie potrafi diametralnie podnieść poziom satysfakcji ze stosunków. Nie czekajcie dłużej, sprawcie sobie wspólną rozkosz dzięki temu wielozadaniowemu masażerowi. Jego wielofunkcyjność doceniają klienci, chętnie dzieląc się swoimi opiniami.

Niewielki rozmiar tego stymulatora dla par pozwala na łatwe czyszczenie i przechowywanie. Ładowany za pomocą kabla USB pozwala na długie zabawy w łóżku. Siedmiopoziomowa skala intensyfikacji wibracji daje swobodę kontroli doznań. Silniczek nowej generacji sprawia, że urządzenie jest ciche i dyskretne. W ofercie naszego sklepu znajdują się lubrykanty oraz produkty do czyszczenia wibratorów, które warto zakupić razem z wibratorem v-vibe w atrakcyjnej cenie, aby cieszyć się nim przez długi czas. Urządzenie jest wodoodporne, więc możecie oddawać się przyjemności zarówno w kąpieli, jak i ciepłym łóżku. Dajcie ponieść się fantazji i odkrywajcie nowe poziomy rozkoszy ze stymulatorem v-vibe. 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...