Wczytuję dane...
Model: 4-10891
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 8433345108919
Producent: boss of toys

Stymulator G Wave to urządzenie, które zostało zaprojektowane w sposób bardzo przemyślany. Może jednocześnie pobudzać pochwę oraz łechtaczkę. Gadżet posiada aż 10 funkcji wibracji, więc będziesz mógł wybrać tryb, który dostarczy Ci największej przyjemności. Nietypowy i subtelny kształt pozwala na zabawę nie tylko w sypialni. Sprzęt jest wodoodporny, więc śmiało możesz zabrać go ze sobą do wanny lub pod prysznic. Opływowy kształt i delikatna struktura urozmaicą doznania podczas kąpieli. G Wave stymulator to sprzęt, który pokochasz od pierwszego użycia. 

Wibrator G Wave - stymulator dla każdej kobiety! 

Wibrator G Wave ma jasnoróżowy, delikatny kolor oraz jest wodoodporny. Wykonany z najwyższej jakości materiałów zbiera pozytywne opinie nie tylko wśród kobiet, ale również wśród mężczyzn. Jeśli szukasz wibratora, który urozmaici Twoje życie seksualne, nie mogłaś trafić lepiej. To urządzenie zabierze Cię na wyższe poziomy odczuwania przyjemności podczas seksu. Będziesz chciała zapłacić każdą cenę za tę niekończącą się rozkosz. G Wave to stymulator, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Wygodny sposób ładowania oraz poręczny i niewielki rozmiar będą zaletą w każdej podróży. Możesz spakować go do torebki i korzystać z niego, kiedy tylko najdzie Cię na to ochota. Wibrator G Wave jest jednym z najczęściej wybieranych i polecanych produktów. Może być prawdziwym urozmaiceniem, gdy w sypialni dopadnie Was rutyna.

G Wave - wibrator dla dwojga! 

Jak przekonać partnera do wspólnej zabawy? Przede wszystkim uświadom mu, że to przyjemność dla Was obojga. Stymulator G Wave to coś więcej niż zwykły wibrator. To urządzenie, które pozwoli Wam lepiej poznać swoje ciała, a także zbudować więź emocjonalną. Seks jest bardzo ważnym elementem każdego związku, dlatego trzeba dbać o nieustanny rozwój w tej dziedzinie. Jeśli więc w łóżku dopadła Was nuda, nie bój się – zaproponuj swojemu partnerowi wibrator G Wave. Dzięki 10 trybom wibracji możecie zacząć swoje igraszki spokojnie, a później eksperymentować z intensywniejszymi doznaniami.

Jak używać stymulatora G Wave? Dzięki swojej budowie, wibrator może pobudzać w tym samym czasie pochwę i stymulować łechtaczkę. Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz pełnię jego możliwości. Dłuższa część idealnie mieści się w pochwie, możesz użyć jej w tradycyjny sposób lub zwiększając powierzchnię penetracji. Mniejsza część sprawdzi się do pobudzania łechtaczki. Są one połączone w taki sposób, że mogą się delikatnie wyginać bez obawy o pęknięcie sprzętu. Z urządzenia możecie korzystać oboje. Warto pamiętać o zachowaniu odpowiedniej higieny i regularnym myciu sprzętu po każdym użyciu. Wystarczy przemyć wibrator wodą z mydłem i dokładnie spłukać.

Czasy, kiedy wibratory były tematem tabu, odeszły w niepamięć. I całe szczęście, bo to cudowne urządzenia, które mogą zwiększyć przyjemność podczas zabaw seksualnych. Do ich niewątpliwych zalet należy fakt, że można ich używać zarówno samodzielnie, jak i podczas zabawy z partnerem.

 

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...