Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Wibratory sterowane aplikacją

Jeśli poszukujesz nowoczesnych gadżetów, które urozmaicą Twoje życie erotyczne, to zapoznaj się z naszą ofertą wibratorów z aplikacją na smartfona. Te urządzenia wykorzystują najnowsze technologie, abyś mógł cieszyć się nowymi, jeszcze bardziej intensywnymi, doznaniami.

Jak działa wibrator z aplikacją na telefon?

Większość zabawek sterowanych aplikacją może być używana również w klasyczny sposób. Nie ogranicza Cię więc dostęp do Internetu i trzymanie telefonu w ręku. Ale przecież żal byłoby nie skorzystać z tak niecodziennej funkcji. Wibrator z aplikacją na telefon daje Ci więcej możliwości niż klasyczny masażer. Po pierwsze, umożliwia tworzenie nowych programów wibracyjnych. Oznacza to nieograniczoną ilość trybów pracy dostosowanych do Twoich potrzeb. Istnieją aplikacje, które posiadają tryb drżenia w rytm muzyki oraz innych dźwięków, które wyłapują z otoczenia. Dzięki temu wibracja może przybierać na sile wraz z Twoim jękiem.

Po drugie, wibrator z aplikacją może być sterowany przez Twojego partnera. To bardzo przydatna opcja, zwłaszcza dla kochanków, których dzieli spora odległość. Jeśli akurat nie możecie być razem, jedno z Was może pieścić drugie za pomocą swojego telefonu. Niektóre aplikacje posiadają dodatkowo w videochat, więc Wasza igraszka online może nabrać pikanterii. Nie musicie jednak mieszkać daleko od siebie, aby skorzystać z tej możliwości. Zdalne sterowanie wibratorem z aplikacją pozwala na dyskretne zabawy podczas przebywania w innym pomieszczeniu, w pracy, a nawet na randce. Wyobraź sobie, że gadżet umieszczony w Twoim wnętrzu, zostaje uruchomiony przez Twojego partnera w restauracji lub w kinie. To bardzo podniecająca i ekscytująca wizja.

Po trzecie, wibrator z aplikacją na smartfona to okazja do spełnienia fantazji o masturbacji w miejscu publicznym. Nikt nie musi dowiedzieć się, jak bardzo Ci przyjemnie, podczas gdy Ty po prostu przeglądasz telefon. Niech myślą, że obserwujesz media społecznościowe... W rzeczywistości Twoje wnętrze mieści w sobie odpowiednią zabawkę, a Ty uruchamiasz ulubione programy. 

Jakie zabawki z aplikacją kupisz w naszym sklepie?

Najlepsi producenci podążają z duchem czasu - dlatego oferujemy wibrator z aplikacją zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Jeżeli nie jesteś przekonany, możesz zapoznać się z opiniami użytkowników danego urządzenia. Damski wibrator z aplikacją na smartfona to m.in. jajeczka wibrujące, masażery łechtaczki, kulki gejszy i stymulatory punktu G. Dla mężczyzn przygotowaliśmy wibrator z aplikacją na telefon w formie pierścienia erekcyjnego lub masturbatora. Wibratory z aplikacją na telefon dostarczają wielu nowych możliwości, które możecie przetestować nie tylko w sypialni, ale i poza nią. Taka zabawka erotyczna jest doskonała zarówno dla singla, jak i pary. Jeżeli jesteś spragniony nowych doznań, nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą. W naszym sklepie znajdziesz produkty wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów, dzięki czemu zadbasz nie tylko o udany stosunek, ale i o swoje bezpieczeństwo.