Wczytuję dane...
Model: 17-00001
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 5907632923279
Producent: boss of toys

Pheromone Essence to produkt polecany dla kobiet, które chcą zwiększyć swoją atrakcyjność oraz wzbudzić uwagę otoczenia. Jest to dobra opcja dla singielek poszukujących drugiej połówki bądź osób, którym w codziennej pracy zależy na dobrej prezencji. Warto zapoznać się z ofertą feromonów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Pamiętaj, że bezpieczeństwo i skuteczność gwarantują jedynie sprawdzeni dystrybutorzy.

Dlaczego warto sięgnąć po feromony damskie Pheromone Essence?

Feromony Pheromone Essence to jedne z najlepszych tego typu produktów dostępnych na polskim rynku. Bezwonne feromony dla kobiet zawierające skondensowaną dawkę wysokiej jakości feromonów. Dzięki nim możesz się poczuć jeszcze atrakcyjniejsza, pewna siebie i seksowna. Z powodzeniem możesz ich używać w połączeniu z perfumami, mieszając je z nimi lub nakładając niewielkie kropelki w okolicach pach, szyi czy nadgarstków. 

Pheromone Essence damskie cieszą się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientek. Wpływają na łatwość nawiązywania kontaktów z płcią przeciwną oraz poprawiają jakość życia intymnego. Choć flakonik zawiera 7,5 ml substancji, to jest wydajny i powinien starczyć na ok. 3 miesiące nawet przy codziennym użytkowaniu.

Jak używać feromony Essence?

Buteleczka ma wygodny dozownik ułatwiający aplikację bądź zmieszanie feromonów z perfumami. Cena produktu w stosunku do jakości, efektów i wydajności jest bardzo atrakcyjna.

Z racji tego, że produkt jest bezwonny, możesz dolać feromony do perfum, z tym że pojemność tych perfum nie powinna przekraczać 100 ml. Pheromone Esscence należy stosować na czystą skórę, ok. 30-45 minut przed spotkaniem. Tempo parowania feromonów zależy od temperatury ciała osoby, która w danym momencie je nakłada.

Feromony Pheromone Essence - faworyt konsumentów

Pheromone Essence zostały docenione nie tylko przez używające je kobiety, lecz także przez specjalistów. Otrzymały bowiem takie nagrody jak: Laur Konsumenta - odkrycie roku 2014, nagrodę w Hadze oraz nominację targów erotyki EroTrendy.

Pheromone Essence Woman nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży oraz osoby, u których występuje jakakolwiek reakcja uczuleniowa po zaaplikowaniu produktu. 

Pojemność: 7,5 ml;

Skład: 2,7 mg copulins, 21 mg estrateanol, 2 inne feromony nieujawnione przez producenta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...