Wczytuję dane...
Model: 4202001
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 8595630010083
Producent: benefitnet (pl)

MAGNETIFICO Pheromone Seduction 30ml for Men - Unikalna Kompozycja Mocy Pheromonów

Odkryj moc feromonów z MAGNETIFICO Pheromone Seduction! Perfumy EdP dla mężczyzn, które wzmacniają atrakcyjność seksualną i pewność siebie.


Unikalna kompozycja MAGNETIFICO - power of pheromones - dla mężczyzn została stworzona, aby podnieść atrakcyjność seksualną z perspektywy kobiet.

Zwiększ swoją atrakcyjność seksualną z MAGNETIFICO Pheromone Seduction!

Opis Produktu:

Unikalna kompozycja MAGNETIFICO - power of pheromones - dla mężczyzn została stworzona, aby podnieść atrakcyjność seksualną z perspektywy kobiet. Zawiera starannie wyselekcjonowane składniki, które wzmacniają "chemię seksualną". Perfumy nie tylko zwiększą seksualną atrakcyjność, ale także dodadzą pewności siebie w kluczowych momentach życiowych, takich jak rozmowy kwalifikacyjne czy spotkania biznesowe. Dodatkowo, wspierają utrzymanie namiętności w związku.

Formuła AT-SC-R:

Seria MAGNETIFICO - power of pheromones - bazuje na unikalnej kompozycji, opracowanej na podstawie formuły AT-SC-R for man. To specjalne połączenie substancji, które pomagają zwiększyć atrakcyjność seksualną z punktu widzenia kobiet, wpływając na ich podświadomość i zmysły. Kompozycja ta ma na celu wspieranie mężczyzn w podnoszeniu poczucia własnej wartości i zdobywaniu szacunku zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

Pheromone Seduction - Perfumy EdP:

Produkty Pheromone Seduction, Allure i Selection to prawdziwe perfumy EdP, co oznacza, że zawierają ponad 15% składników zapachowych. To gwarantuje nie tylko intensywny aromat, ale także niezwykłą trwałość. Ostrzegamy przed konkurencyjnymi produktami, które często oferują jedynie wodę toaletową (EdT) lub wodę kolońską (EdC) pod hasłem "perfumy z feromonami dla mężczyzn".

Jak korzystać z MAGNETIFICO Pheromone Seduction:

Aplikacja jest prosta - używaj ich jak klasycznych perfum, na szyję, dekolt lub ubranie. Pheromone Seduction to owocowo-kwiatowo-drzewna kompozycja dla mężczyzn, którzy cenią aktywny tryb życia. To świeży, uzależniający i złożony zapach XXI wieku.

Sklep Internetowy Oh, Paris!:

Zakup MAGNETIFICO Pheromone Seduction już teraz w sklepie internetowym Oh, Paris! Odkryj tajemniczą moc pheromonów i podkreśl swoją atrakcyjność z MAGNETIFICO.

Dodatkowe Opinie Klientów:

  1. "Kupiłem te perfumy z ciekawości i nie żałuję. Zapach jest świetny, świeży i męski. Trzyma się cały dzień i zbiera komplementy." - źródło: wizaż.pl

  2. "Perfumy są bardzo wydajne. Wystarczy kilka psiknięć, a zapach jest wyczuwalny przez długi czas." - źródło: fragrantica.pl

  3. "Poczułam się bardziej pewna siebie i atrakcyjna po użyciu tych perfum. Mój partner również je chwali." - źródło: ceneo.pl

  4. "Nie jestem pewien, czy feromony działają, ale zapach jest przyjemny i perfumy są trwałe." - źródło: aleo.pl

  5. "Perfumy są zbyt drogie jak na to, co oferują. Można znaleźć lepsze perfumy w niższej cenie." - źródło: opineo.pl

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...