Wczytuję dane...

Kiedy myśli się o wibratorach czy masażerach, najczęściej traktuje się je tak, jakby były to zabawki przeznaczone jedynie dla kobiet. Pojawienie się wibratora dla par LELO pozwala jednak całkowicie zmienić percepcję gadżetów erotycznych. Ten masażer intymny dla par umożliwia bowiem jednoczesne doznawanie pełni przyjemności przez oboje partnerów i to w różnych konfiguracjach. Wszystko dzięki temu, że LELO Ida jest dwuczęściową zabawką, na którą składa się właściwy wibrator i jego pilot. Ten ostatni nie jest jednak tylko kontrolerem służącym do regulowania intensywności pracy urządzenia. Sam również posiada zdolność do wibracji, z której nie sposób nie skorzystać. Takie niezwykłe połączenie jest wynikiem zastosowania najnowocześniejszej technologii Sense Motion.

Charakterystyka wibratora LELO Ida

Czarny wibrator Ida szwedzkiej firmy LELO to gadżet, który nie tylko gwarantuje nieziemskie przyjemności, lecz także niezwykle estetycznie się prezentuje. Wykonany jest on z najwyższej jakości materiałów, co skutkuje entuzjastycznymi opiniami klientów. Dostępny w naszym sklepie masażer LELO Ida posiada też atrakcyjną cenę, która jest tylko drobnym wydatkiem, biorąc pod uwagę, jak wielkie bogactwo rozkoszy można zyskać, użytkując ten gadżet.

Poznaj doznania jedyne w swoim rodzaju dzięki Lelo Ida Black

Dlaczego Ty i Twój partner nie mielibyście doznać uniesień, jakie gwarantuje wibrator dla par LELO? Zakupienie tego produktu to jedyny w swoim rodzaju sposób, który pozwoli Wam się dostać do seksualnego nieba. Czarny wibrator Ida jest nie tylko wyjątkowo estetyczny, lecz także niebywale przyjemny w dotyku. Opinię idealnego zagwarantował mu wysokiej jakości silikon medyczny, który jest bezpieczny dla skóry.

Rewolucja w życiu intymnym

Jeśli dotychczas w trakcie zabaw łóżkowych posługiwaliście się wibratorem w ten sposób, że jedno stymulowało, a drugie doznawało, wibrator LELO Ida będzie w waszym życiu intymnym prawdziwą rewolucją. Za sprawą tego masażera intymnego dla par oboje będziecie mogli zarówno stymulować, jak i doznawać. Zdecydowanie warto więc skorzystać z oferty naszego sklepu i zakupić wibrator LELO Ida w atrakcyjnej cenie. Szwedzka marka LELO to gwarancja niespotykanych dotąd przyjemności, od których Ty i Twój partner nie będziecie mogli się oderwać. Warto jednak dodać, że aby w pełni korzystać z rozkoszy, jaką jest w stanie dać wibrator LELO Ida, należy odpowiednio dbać o ten produkt. Dezynfekowanie go po każdym stosunku pozwoli nie tylko zabezpieczyć sam masażer, ale i utrzymać odpowiednią higienę.

Polecamy