Wczytuję dane...
Model: 5502202
EAN: 7350022277694
Producent: lelo (se)

Kulki gejszy to coś, o czym słyszało wiele z nas. Niektóre kobiety często ich używają i bardzo je sobie cenią. Trenują one mięśnie dna miednicy i dodatkowo czerpią z tego przyjemność. Ciekawym produktem mogą być kulki Luna Beads Noir marki LELO, które zapewnią Ci nieziemską rozkosz. Czy warto spróbować? Na pewno jest to intrygujący gadżet erotyczny, na który powinnaś zwrócić swoją uwagę. 

Lelo Luna Beads Noir – zastąp nimi tradycyjne kulki gejszy

Kulki gejszy Luna Beads Noir od LELO łączą przyjemne z pożytecznym. Dzięki nim możesz odczuwać większą satysfakcję ze zbliżeń intymnych. Wspomagają one ćwiczenie mięśni Kegla, co wpływa na zwiększenie siły i napięcia pochwy. W ten prosty sposób można poprawić swoje życie erotyczne, które stanie się o wiele lepsze i osiągnie wyższy poziom. Twoje delikatne miejsca intymne będą bardziej podatne na dotyk, co sprawi, że łatwiej i szybciej osiągniesz orgazm. Lelo Luna Beads Noir można nosić w każdej sytuacji, ponieważ jest to gadżet bardzo dyskretny. Sprawi Ci przyjemność, ale też zapewni Ci swoisty rodzaj treningu, za który szybko podziękujesz. Dzięki niemu poprawisz stan swoich mięśni dna miednicy. Ich ćwiczenie jest bardzo ważne, w szczególności, gdy urodziłaś siłami natury lub spodziewasz się dziecka – regularne ćwiczenia mogą przynieść zbawienne efekty. Ruch ciała sprawia, że zaczynają one w wibrować, co z pewnością od razu poczujesz. 

Lelo Luna Beads Noir – dlaczego warto je stosować?

Firma LELO od lat dba o kobiety i ich komfort. Ich produkty są gwarancją najwyższej jakości. Nie inaczej jest w przypadku kulek gejszy Luna Beads Noir. Dlaczego warto ich używać? Oto najważniejsze powody:

  • poprawiają stan mięśni Kegla,
  • pomagają kobietom w ciąży lżej przejść poród,
  • dzięki nim matki, które wydały na świat swoje dzieci mogą szybko wrócić do dawnej formy,
  • prowadzą do lepszego ukrwienia,
  • pomagają osiągnąć orgazm,
  • sprawiają, że kobieta zaczyna odczuwać większą przyjemność z intymnego zbliżenia z partnerem,
  • poprawiają samopoczucie,
  • zapewniają elastyczność mięśniom, co jest bardzo ważne w przypadku kobiet, które przechodzą lub przeszły klimakterium.

Poza tym LELO Luna Beads Noir gwarantują niezapomnianą rozkosz. Dlatego też korzystanie z nich pozwoli na osiągnięcie nowych, lepszych doznań, które na pewno sprawią Ci ogromną przyjemność.

Lelo Luna Beads Noir – dodatkowe informacje o gadżecie

Gadżet ten można używać wraz z lubrykantami na bazie wody. Kulki mają 29 mm i ważą 37 gramów. Wytworzono je z medycznego silikonu, który uznaje się za jeden z bezpieczniejszych materiałów dla ludzkiej skóry. Samo opakowanie wygląda niesamowicie – jest to atłasowa torba, którą można wszędzie schować. Opinie o tym produkcie są w większości przypadków pozytywne. Produkty firmy LELO zawsze są najwyższej jakości, o czym świadczy popularność marki. Producent postarał się, aby służyły jak najdłużej, dlatego cena jest adekwatna do wszystkich wspomnianych wcześniej cech. 

 

Polecamy