Wczytuję dane...

pjur

Pjur

Marka Pjur rozpoczęła swoją działalność już w roku 1995, produkując wysokiej jakości kosmetyki. Przełomowe było wprowadzenie przez nią na rynek lubrykanta silikonowego. Dziś, po wielu latach zbierania doświadczeń, może cieszyć się światową sławą, sprzedając swoje produkty w pięćdziesięciu krajach na pięciu kontynentach. Marka Pjur oferuje swoim klientom lubrykanty na bazie wody oraz na bazie silikonu (które zresztą jako pierwsza wprowadziła na rynek), a także żele stymulujące dla kobiet i mężczyzn oraz kosmetyki higieniczne. Jest to marka, która dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Zgodnie z jej filozofią każdy preparat skomponowany został z najlepszej jakości składników, bez zbędnych dodatków, aby zagwarantować użytkownikom delikatność i bezpieczeństwo podczas zbliżenia.

Czytaj więcej...

Żele Pjur

Zadaniem żeli intymnych jest intensyfikacja doznań obu partnerów, pobudzanie i przede wszystkim urozmaicanie życia seksualnego. Preparaty te stymulują, a ponadto działają także nawilżająco, zwiększając komfort podczas zbliżenia. Na rynku obecnie znajdziesz ogromną liczbę produktów, które sprawią, że Twoje życie seksualne wzniesie się na wyżyny. Istotne jest jednak stosowanie żeli intymnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb – w końcu każdy z nas jest inny. Na szczęście marka Pjur oferuje wiele rodzajów preparatów dostosowanych do różnych wymagań. 

Lubrykanty Pjur

Zapewniają one odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych podczas stosunków, a także są pomocne przy używaniu zabawek erotycznych. Dzięki odpowiedniej konsystencji lubrykanty Pjur sprawiają, że seks staje się przyjemniejszy i trwać może jeszcze dłużej. Ponadto produkt ten zapewni Ci bezpieczeństwo, chroniąc przed mechanicznymi uszkodzeniami naskórka czy śluzówki, a tym samym zwiększy Twój komfort.

Czym się różnią lubrykanty na bazie wody od tych na bazie silikonu?

Nawilżenie miejsc intymnych to klucz do udanego stosunku i pełnej satysfakcji. Zatem idealny lubrykant to taki, który dobrany jest do indywidualnych potrzeb. Delikatniejszy, polecany osobom o wyjątkowo wrażliwej skórze, jest lubrykant na bazie wody. Ma on niezwykle lekką konsystencję i nie pozostawia tłustych śladów, a ponadto spełnia doskonale swoją funkcję podczas używania zabawek erotycznych – nie uszkadza materiałów, z których są one zazwyczaj wykonane. Jeżeli natomiast potrzebujesz lubrykanta, którego możesz z powodzeniem używać pod prysznicem, sięgnij po ten na bazie silikonu. Jest on trwały, nie poddaje się działaniu wody, dzięki czemu bezpiecznie możesz go stosować także podczas kąpieli. Warto wspomnieć również o jego silnie nawilżającym działaniu, dzięki któremu sprawdzi się zawsze wtedy, gdy masz ochotę na dłuższy stosunek.  

Kosmetyki Pjur to klasa premium wśród tego typu produktów, a ich jakość mówi sama za siebie. Tym, co je cechuje, jest lekka formuła, która pozostawia skórę miękką i niesamowicie gładką. Wysokiej jakości żele i lubrykany są owocem wielu lat badań i prób, które pozwoliły na dopracowanie ich składów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pjur to wysoka jakość i gwarancja satysfakcji z życia seksualnego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów