Wczytuję dane...
Model: 9620
Kod producenta: AN022A
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 894757001829
Producent: Aneros

Aneros to seria bezdotykowych oraz prozdrowotnych masażerów przeznaczonych do stymulacji prostaty. Są to produkty opatentowane w Stanach Zjednoczonych, cieszące się popularnością na całym świecie. Całkowicie bezpieczne, niezwykle estetyczne masażery prostaty Aneros zdobyły wiele pozytywnych opinii zadowolonych użytkowników. Są elegancko wykonane i atrakcyjne cenowo. W naszym sklepie oferujemy szeroką ofertę różnego rodzaju gadżetów erotycznych. Z pewnością i Ty znajdziesz coś, co spełni Twoje wymagania i zaspokoi potrzeby. 

Wiele zalet masażera prostaty Aneros Trident

Masażer prostaty Aneros Trident Helix to jeden z produktów nowej linii Trident. Kształt prezentowanego masażera jest nieprzypadkowy. Gwarantuje skuteczną stymulację prostaty, co wprowadzi Cię do długich i intensywnych orgazmów. Forma Aneros Trident Helix oparta jest na kształcie wykorzystanym już wcześniej w linii Helix Classic - najlepiej sprzedającym się produkcie marki, czyli Helix Syn.

Jest to masażer, który sprawdzi się zarówno w przypadku zaawansowanych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu gadżetami erotycznymi. Wykonany jest z wysokiej jakości medycznego silikonu, który nie zawiera ftalanów - jest zatem bezpieczny dla Twojej skóry i został przetestowany dermatologicznie.

Wodoodporny masażer prostaty z nakładką

Masażer jest też wodoodporny. Nadaje się więc do zabaw w wannie i pod prysznicem. Z łatwością umyjesz go przy pomocy wody i mydła. Ważne: w czasie zabawy używaj tylko lubrykantów na bazie wody. 

Masażer Aneros Tident Helix charakteryzuje się odchyloną główką, zaprojektowanymi specjalnie na potrzeby tej serii ramionami Trident W oraz wyprofilowanym korpusem. Skośna główka masuje prostatę, wyprofilowany korpus służy do ruchów bocznych i obrotowych, co potęguje doznania.

Z kolei Do zewnętrznej stymulacji prostaty służy nakładka kroczowa. Jeśli pragniesz urozmaicić swoje życie erotyczne, zapewnić sobie godziny intensywnych doznań i być może zaskoczyć swoją partnerkę lub partnera, to masażer prostaty Aneros Trident Helix jest idealny. Wiele pozytywnych opinii, wysoka jakość i atrakcyjna cena to tyko niektóre z jego plusów.

Parametry techniczne:

- Szerokość końcówki: 2,7 cm;

- Szerokość środkowego grzbietu: 2,4 cm;

- Odległość od mostka do krocza: 4,5 cm;

- Możliwy do włożenia na: 10,2 cm.

Polecamy