Wczytuję dane...

Vibe Therapy Indulgence - doskonała zabawka dla kobiet spragnionych wrażeń!

Vibe Therapy Indulgence to bardzo interesujący masażer, który reprezentuje zabawki typu wand (and. różdżka), a więc posiada szeroką główkę. To ona służy do stymulacji części intymnych, jednak ze względu na swoją średnicę może się także sprawdzić w ramach masażu dowolnej części ciała, na przykład pleców, brzucha czy nóg. Vibe Therapy Indulgence to przede wszystkim masażer łechtaczki i warg sromowych. Zabawka ma również bardzo istotną funkcję. Uchwyt odgrywa jednocześnie rolę elementu penetracyjnego! Oznacza to, że omawiany produkt umożliwia także stymulację wewnętrzną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystanie z niego na pewno nie będzie nudne. Opinie użytkowniczek z całego świata doceniają także szczelność konstrukcji Vibe Therapy Indulgence. Jest to gadżet wodoodporny, dlatego możesz go zabrać pod prysznic lub do wanny i zamienić pozornie nudną kąpiel w ekscytującą przygodę pełną wrażeń i to bez obaw o uszkodzenie urządzenia. Masażer łechtaczki Vibe Therapy Indulgence pokryto czarnym materiałem.

Prawdopodobnie najważniejszym elementem tej zabawki jest jej napęd. Jest bardzo silny, dlatego może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Silnik oferuje aż 7 różnych trybów wibrowania, dlatego każda osoba jest w stanie wybrać program najlepiej odpowiadający jej preferencjom. To nie wszystko, ponieważ Vibe Therapy Indulgence nie wymaga stosowania baterii, tak jak znaczna część zabawek erotycznych, ponieważ zasilanie zapewnia wydajny akumulator, który naładujesz dołączonym do opakowania kablem. Czas pracy urządzenia wynosi około godziny, natomiast ładowanie trwa półtorej godziny. Silnik zabawki pracuje zaskakująco cicho, mimo swojej mocy.

Należy pamiętać, że higiena jest niesamowicie ważna podczas zabawy, dlatego przed i po każdym użyciu trzeba przemyć Vibe Therapy Indulgence, na przykład wodą i mydłem.

Vibe Therapy Indulgence to masażer, który otrzymuje świetne opinie za jakość wykonania. Pokryto go jednym z najlepszych materiałów na rynku, to jest silikonem bez dodatku ftalanów. Ten nieporowaty materiał jest prosty w utrzymaniu czystości, a ponadto cechuje się hipoalergicznymi właściwościami i miękkością.

Pamiętaj, że każdy masażer powinien być używany wraz ze środkiem nawilżającym, ponieważ zamiast zapewnić przyjemność podrażni skórę. Najlepiej korzystać z lubrykantów na bazie wody, ponieważ są wydajne, a ponadto zapewniają doskonały poślizg i nawilżenie. Co ważne - lubrykanty na bazie silikonu mogą uszkodzić powłokę Vibe Therapy Indulgence, dlatego zalecamy wstrzymanie się od ich stosowania.

W naszym sklepie zawsze możesz liczyć na świetne produkty w niskich cenach, zapraszamy do skorzystania z oferty!

Cechy produktu:
materiał - silikon, PU, ABS
długość - 25,7 cm
średnica - 1,8-5,5 cm
zasilanie: akumulator
ładowanie: kabel USB
7 programów wibrowania
wodoodporność: pełna
cichy silnik

Polecamy