Wczytuję dane...
Model: 5301700
Producent: Lovense

Szukając nowych pomysłów na przyjemne doznania, można trafić na myśl o tym, by kupić zabawkę przeznaczoną do celów erotycznych. Jeśli już taki pomysł zrodził się w Twojej głowie, to zastanów się, co takiego powinieneś wybrać, gdyż rynek  gadżetów jest bogaty. Czy powinien być to produkt przeznaczony tylko dla nas, czy taki który być może w przyszłości wykorzystamy z partnerem? W tym przypadku warto pomyśleć o wibratorze Lovense Lush 3, który do naszej sypialni wniesie nie tylko przyjemność, ale i stanie się źródłem nowych przygód.

 Lovense Lush 3 - wyjątkowy produkt

Lovense lush 3 to nowoczesny wibrator. Ten funkcjonalny gadżet, który ma charakter wibrującego jajeczka, przyniesie cudowne odczucia. Jedną z zalet tej zabawki jest to, że posiada ona możliwość zdalnego sterowania. Dzieje się to dzięki kompatybilnej aplikacji, którą to właśnie ustalamy poziom i częstotliwość wibracji. Jest to niesłychanie wygodna cecha, ponieważ w ten sposób otwiera nas na nowe doznania. W czasie, kiedy nasz partner wyjedzie na delegacje, będziemy w stanie utrzymać z nim bliskie i intymne relacje. To niejedyna możliwość, jaką może zapewnić nam to urządzenie! Jeżeli masz ochotę na nieco pikantniejsze doznania, możesz poprosić partnera, by przejął kontrolę nad stymulacją. Pomysłów jest niezliczenie wiele, a Ty podczas użytkowania tego wibratora będziesz miała okazję, aby się o tym przekonać. Gadżet został zaprojektowany w taki sposób, że dosięga punktu G, więc Panie mogą liczyć na mocniejsze doznania. Przy użyciu ciało czerpie niesamowitą satysfakcję z każdego drgania.

 Przyjemność na wyciągnięcie ręki z Lovense Lush 3 

Jeżeli oczekujemy niezapomnianych przygód, to powinnyśmy postawić na zakup tego produktu. Obecnie cieszy się on popularnością, a opinie zawierają tylko pozytywne odczucia. Wiele użytkowniczek twierdzi, że jajeczko wniosło w ich życie coś nowego i teraz mogą z większą przyjemnością  znosić czas rozłąki lub przeżywać nowe, dostosowane do ich potrzeb doznania. Cena tego produktu może nie należy do najtańszych, jednak jest to urządzenie, w które po prostu warto zainwestować. Doświadczenia, jakie dzięki niemu przeżyje nasze ciało i umysł, są warte tej ceny. Dobrze jest też znaleźć profesjonalny sklep, w którym będziemy mieć gwarancję, że zakupiony przez nas produkt jest oryginalny i w żadnym stopniu nieuszkodzony. 

 Ważne informacje

Lovense Lush 3 to niezwykła zabawka, która może działać nawet przez pięć godzin. Jest wykonana z bezpiecznego silikonu, który nie będzie podrażniał naszego ciała. Ponadto wibrator zapewnia wodoodporność i działa po cichu, dlatego możesz śmiało próbować zabaw z nim poza domem. Do zestawu dołożony jest jeszcze kabel USB, ponieważ sprzęt działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi, więc nie musimy martwić się o zakup dodatkowych baterii. W trzecim wydaniu wprowadzono kolejne ulepszenia dla anteny wbudowanej wewnątrz, więc jajeczko łączy się z komórką w szybszy i łatwiejszy sposób. 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...