Wczytuję dane...

Każda kobieta potrzebuje chwili relaksu, gdy w komfortowej atmosferze czerpie radość ze swojego ciała. Idealnym dodatkiem podczas takich chwil przyjemności jest Satisfyer Curvy 3+ Air Pulse Stimulator. Elegancka różowa obudowa kryje moc bardzo nietuzinkowego urządzenia, które pozwoli Ci na nowo odkryć radość z zabawy łechtaczką. Curvy 3+ łączy intensywne wibracje ze stymulacją falami powietrza. Wszystko dla Twojej przyjemności!

Fale powietrza i wibracje

Wibrator Curvy 3+ jest produktem renomowanej firmy Satisfyer i łączy w sobie jakość, bezpieczeństwo, oraz bardzo nowoczesne rozwiązania. Ergonomicznie zaprojektowany, zaokrąglony korpus pozwala na idealne dopasowanie stymulatora do Twoich intymnych miejsc. Całość jest pokryta przyjemnym w dotyku i bezpiecznym silikonem. Pełnię satysfakcji zapewni Ci rewelacyjne połączenie intensywnych wibracji z dodatkową stymulacją łechtaczki falami powietrza.

Wanna, lub prysznic? Oczywiście, że tak! Możesz podarować sobie odrobinę przyjemności również w wodzie, gdyż stymulator Curvy 3+ jest wodoszczelny (klasa IPX7). Nie tylko zwiększy to różnorodność Twoich zabaw, ale też ułatwi czyszczenie urządzenia i zachowanie higieny.

Sterowanie smartfonem

Masażer Curvy 3+ zawiera kompletny zestaw pozwalający na użycie tuż po wyjęciu z pudełka. Pełnię swoich możliwości ten wspaniały wibrator pokaże jednak dopiero, gdy sparujesz go poprzez Bluetooth, ze swoim smartfonem. Dzięki bezpłatnej aplikacji Satisfyer App, która jest dostępna na systemy iOS i Android, przeniesie Cię w nowy świat orgazmów łechtaczkowych.

Satisfyer App w połączeniu z wibratorem Curvy 3+, to zupełnie nowa jakość przeżyć. Możesz tworzyć swoje własne rytmy wibracji wspomaganych falami powietrza! Nagraj otoczenie przez mikrofon swojego smartfona i stwórz z tego własny rytm, lub zamień na wibracje swoją ulubioną playlistę muzyczną. Pobierz przez aplikacje cudze programy, lub podziel się z innymi swoim własnym, przynoszącym Ci rozkosz, dziełem. Możliwości są niemal nieograniczone!

Po wszystkim bezpiecznie umyjesz wodoszczelną obudowę i podłączysz urządzenie do ładowania za pomocą magnetycznego kabla USB, który jest w zestawie. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewni stymulatorowi dużo energii z zachowaniem troski o ekologię.

Warto mieć Curvy 3+

Opinie klientek są jednoznaczne, gdyż warto mieć wibrator Curvy 3+ i cieszyć się wspaniałymi doznaniami. Ergonomiczna i elegancka obudowa pokryta silikonem łączy w sobie podwójną moc stymulacji za pomocą wibracji i fal powietrza. Wodoodporność pozwoli Ci urozmaicić pieszczoty i ułatwi czyszczenie. Nowoczesne wnętrze zasilane łatwym w ładowaniu akumulatorem umożliwi Ci skomunikowanie urządzenia ze smartfonem. Bezpłatna aplikacja Satisfyer App pozwala na korzystanie z ogromnej ilości programów i stworzenie własnych rytmów. Dzięki temu możesz dobrać taki tryb pracy wibratora, który zapewni Ci maksymalną przyjemność.

Nasz sklep oferuje Satisfyer Curvy 3+ Air Pulse Stimulator w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak naprawdę płacąc za ten nowoczesny, innowacyjny wibrator, otrzymujesz wspaniałą satysfakcję z jego użytkowania.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...