Wczytuję dane...
Model: 60-00013
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 5903661803889
Producent: boss of toys

Wiele kobiet uważa, że rozmiar męskiego członka nie ma znaczenia, ponieważ liczą się przede wszystkim umiejętności, a te nie mają z nim nic wspólnego. Niemniej, zbyt mały może przyczynić się do powstawania kompleksów, które skutecznie zniechęcają mężczyzn do jakiegokolwiek zbliżenia. Niszczycielskie cechy stereotypów działają na niekorzyść wielu Panów i w związku z tym warto wiedzieć, że istnieją metody na trwałe oraz skuteczne powiększenie penisa zarówno pod względem długości, jak i objętości i na szczęście nie wiążą się one z wstrzykiwaniem sobie w tak newralgiczne miejsce kwasu hialuronowego.

Pompka erekcyjna Powerpump USB Rechargeable Electric Vacuum Pump

Pompka-Powerpump USB Rechargeable Electric Vacuum Pump to wyjątkowe urządzenie dedykowane panom, którzy pragną cieszyć się znacznie większym przyrodzeniem niż dotychczas i przy okazji pragną doświadczać znacznie większej przyjemności podczas zbliżenia z partnerką. Ta elektryczna pompa próżniowa to istne zbawienia dla mężczyzn, którzy bezskutecznie próbowali już wszelkich metod i wciąż nie zaobserwowali satysfakcjonującej zmiany. Z takim urządzeniem pierwsze efekty będzie można zaobserwować już po pierwszym zastosowaniu.

Jak działa pompka?

Pompka powiększająca do penisa to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Działa na zasadzie silnego zasysania, które w efekcie prowadzi do bardzo silnego przekrwienia członka i mikropęknięć. To właśnie one są w tym wypadku kluczową kwestią, ponieważ w następstwie dojdzie do zrastania się tkanek, przy jednoczesnym ich wzroście. Dzięki temu nieskomplikowanemu zabiegowi członek mężczyzny nie tylko ma szansę stać się o kilka centymetrów dłuższy, ale także nabierze znacznie większej objętości. Nie sposób nie wspomnieć o dodatkowych zaletach wynikających ze stosowania takiego gadżetu. Pompka powiększająca do penisa nie tylko odpowie za zmiany wizualne i w efekcie zadowolenie mężczyzny, ale także za silne pobudzenie libido i zwiększenie ochoty na seks. Silnie przekrwiony członek jest wystarczająco pobudzony, by reagować nawet na najmniejszy i najdelikatniejszy dotyk partnerki.

Jak stosować?

W sklepie posiadamy świetnej jakości pompki erekcyjne, które cieszą się niesłabnącą świetną opinią użytkowników. Pompka wyposażona została w system regulacji, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie decydować o sile zasysania i dostosować sprzęt do swoich możliwości. Uważa się, że w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów należy wykonywać treningi z pompką w roli głównej każdego dnia, nie więcej niż 15 minut. To optymalny czas, który spowoduje, że wkrótce będziesz mógł cieszyć się długo wyczekiwanym rozmiarem penisa, a jednocześnie nie nabawisz się bolesnych podrażnień. Wielu mężczyzn zachwala produkt, ponieważ dzięki niemu w końcu pozbyli się kompleksów uniemożliwiających normalne funkcjonowanie oraz doświadczyli zupełnie innego rodzaju przyjemności wynikającej z korzystania z pompki. Mężczyźni często trenują bezpośrednio przed zbliżeniem, dzięki czemu zapewniają sobie i partnerce niezapomniane wrażenie. Za zakupem pompki przemawia również niezbyt wygórowana cena.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...