Wczytuję dane...
Model: 17-00033
Realizacja zamówienia: 3 godzin
EAN: 5907776180279
Producent: Love and Desire

Węch jest jednym z najważniejszych zmysłów obok wzroku i dotyku. Często już na podstawie zapachu można poczuć sympatię do drugiej osoby, jeśli jest on przyjemny i dobrze się kojarzy. Piękne perfumy sprawią też, że Ty sam poczujesz się seksownie i atrakcyjnie. Spryskane nadgarstki, szyja, obojczyki - miejsca, gdzie krew szybciej płynie - kuszą i pobudzają zmysły. Perfumy wzbogacone o feromony, poza wspaniałym zapachem, działają też na podświadomość. 

Produkt oryginalny

Co to są feromony?

Ludzkie ciało wytwarza feromony - substancje chemiczne, charakterystyczne dla każdej osoby. Feromony mogą niewerbalnie wyrażać wiele różnych personalnych informacji, takich jak płeć, dojrzałość, stan seksualny i gotowość do reprodukcji, a także stan zdrowia, dominację i partnerstwo.

Komunikaty te są wysyłane i odbierane na poziomie podświadomości. Mają ogromne znaczenie przy wyborze seksualnego i życiowego partnera, wzmacniają poziom atrakcyjności i zmysłowości. Dzieje się tak dlatego, że feromony wpływają na działanie autonomicznego układu nerwowego, który odgrywa ważną rolę w uwalnianiu hormonów płciowych, podnieceniu seksualnym i gotowości do zachowań rozrodczych. Liczne opinie wskazują, że zastosowanie feromonów wpłynęło na wzmocnienie zainteresowania u płci przeciwnej.

Love Desire Gold - feromony damskie

Love Desire Gold to perfumy z feromonami dla kobiet. Pobudzają zmysły i wywołują podniecenie u mężczyzn. Pięknie pachną świeżymi, energetyzującymi nutami. Kojarzą się z wolnością i wyrafinowaniem.

Zapach jest bardzo kobiecy - prowokuje i intryguje. Feromony Love Desire Gold sprawią, że poczujesz się wyjątkowa, pewna siebie i pełna seksapilu. Zapewnią też zainteresowanie ze strony mężczyzn i innych kobiet. Zapach jest niezwykle trwały. Korzystając z niego, zapewne wiele osób zapyta Cię, czym tak pięknie pachniesz. 

Love Desire Gold - opinie 

Liczne pozytywne opinie wskazują na wysoką skuteczność feromonów znajdujących się w Love Desire Gold. Nasz sklep oferuje tylko oryginalne, sprawdzone perfumy z feromonami. Użycie tego zapachu sprawi, że będziesz odbierana jako pewna siebie, atrakcyjna, seksowna kobieta, wzbudzająca pożądanie.

Otoczenie poczuje się w Twoim towarzystwie przyjemnie i komfortowo. Zaczniesz być rozchwytywana towarzysko, wzbudzając zaufanie i ciekawość rozmówców. W kontaktach z mężczyznami będziesz postrzegana jako namiętna kochanka, którą chcą zdobywać.

Dane techniczne:

- zapach: Owocowe nuty bazowe to czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza. Kompozycje uzupełnia kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...