Wczytuję dane...
Model: 5301002
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: lovense (us)

Jesteś posiadaczką masażera Lovense Domi? A może zastanawiasz się nad jego zakupem? Choć sam masażer zapewnia wrażenia nie z tej Ziemi, to w połączeniu z Lovense Domi Female Attachment, czyli wyjątkową nakładką przeznaczoną dla kobiet, z pewnością Twoje doznania będą jeszcze bardziej intensywne. Produkt powstał z myślą o wymagających kobietach, które oczekują pełnej satysfakcji z życia erotycznego. Zobacz, co może Ci zaoferować nakładka na masażer Lovense Domi.

Niepozorna nakładka, czyli coś, co Cię zaskoczy

Niezbyt duża czarna nakładka na masażer od marki Lovense zbudowana została tak, aby zapewnić Ci przyjemność na więcej niż jednej płaszczyźnie. Zabawkę zaprojektowano w taki sposób, by zapewniła Ci ona efektywną stymulację punktu G, łechtaczki oraz warg sromowych. Decydując się na stymulację punktu G, skorzystasz z odpowiednio wygiętego ramienia, którego kształt został zaprojektowany wyłącznie z myślą o dotarciu do Twojego wrażliwego miejsca. Urządzenie jest trwałe i gładkie, a dodatkowo posiada odpowiednie zagięcia, dzięki czemu dostarczy Ci naprawdę intensywnych doznań seksualnych. Dzięki takiej budowie osiągniesz najwyższy poziom przyjemności. Nakładka Lovense Domi Female Attachment umożliwia pełną stymulację łechtaczki dzięki odpowiedniemu kształtowi. Każda zabawa masażerem skończy się wyjątkowo satysfakcjonującym orgazmem. Ponadto nakładka na masażer Lovense Domi wyposażona została w miękkie, stworzone z silikonu włoski, które intensywnie masują łechtaczkę na całej jej powierzchni sprawiając, że po Twoim ciele tuż po rozpoczęciu zabawy pojawią się ekscytujące dreszcze. Jeśli natomiast jesteś fanką stymulacji nieco delikatniejszej, na większym obszarze, która pozwoli zadbać nie tylko o samą łechtaczkę, ale i o wargi sromowe, to po przeciwnej stronie produktu znajdziesz stymulator, który Ci to zapewni.

Twoja przyjemność priorytetem – czarna nakładka na masażer Demi Lovense

Jeśli poszukujesz sklepu oferującego produkty, dzięki którym osiągniesz prawdziwe spełnienie, to jesteś w dobrym miejscu. Nasze konkurencyjne ceny przyciągają klientów, którzy zostają z nami dla doskonałych produktów. Czarna nakładka na masażer Lovense jest doskonałym tego przykładem. Posiada ona doskonałe opinie zadowolonych użytkowniczek. Każda z nich miała okazję przekonać się, jak wiele może zmienić prosta nakładka i jak przyjemne jest wprowadzenie do swojego życia erotycznego urozmaicenia. Ty również możesz stać się zadowoloną klientką. Wypróbuj ten wielofunkcyjny produkt i przekonaj się o jego wyjątkowej mocy!

Polecamy

Promocja!

Zapraszamy do naszego sklepu

Dla każdego nowego klienta, który zarejestruje się w sklepie

I zrobi zakupy

Jednorazowy rabat na dobry początek *

Wpisz w miejsce kodu:na start

*Promocja na dobry początek nie może być łączona

z innymi promocjami w sklepie.