Wczytuję dane...
Model: 5300402
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: lovense (us)

Wibrujący korek analny Lovense Hush 44,5 mm 

Jeżeli poszukujesz gadżetu do zabaw analnych, który będzie nie tylko komfortowy, ale przy tym i całkowicie bezpieczny, to zwróć uwagę na korek analny od Lovense. Możesz być pewien, że gadżet ten nada Twojemu życiu erotycznemu zupełnie nowej jakości. Przekonaj się, co ma do zaoferowania ten niesamowity wynalazek i czym wyróżnia się na tle innych korków do stymulacji analnej. 

Komfort, bezpieczeństwo i przyjemność - korek Lovense Hush 44,5 mm

Czarny korek analny Hush 44,5 mm Lovense to wibrująca zabawka, która zdecydowanie różni się mocą i przyjemnością od wszystkich podobnych urządzeń. Chociaż przez swoje rozmiary i raczej klasyczny design prezentuje się raczej niepozornie, to jego siła nie ma sobie równych. Hush 44,5 mm od Lovense został zaprojektowany specjalnie tak, aby dopasować się do anatomicznego kształtu, a zatem zapewniać użytkownikom maksymalny komfort oraz dużą przyjemność. Dostosowanie rodzaju pieszczot nie stanowi problemu dzięki łatwemu, intuicyjnemu sterowaniu. Korek można zaaplikować bez żadnych problemów; ze względu na jego materiał wykonania (medycznej klasy silikon) jest to nie tylko łatwe, ale i wyjątkowo przyjemne. Ponadto, stosowanie korka Hush 44,5 mm jest w pełni bezpieczne dla zdrowia. 

Co jeszcze możesz zyskać z korkiem analnym Hush 44,5 mm?  

Korek analny Hush 44,5 mm od Lovense to jedyny w swoim rodzaju sprzęt, który zapewnia dużą wygodę, a także przyjemność. Wszystko to za sprawą wibracji. Wykorzystanie nowoczesnej technologii w przypadku Hush pozwala na wygodne dostosowanie ich mocy oraz rytmu i to w niezwykle prosty sposób - poprzez aplikację mobilną. Dzięki temu oprócz samych wibracji zyskujesz również możliwość ich swobodnego doboru. Możesz także oddać kontrolę nad urządzeniem swojemu partnerowi - z pewnością wzbogaci to Wasze życie erotyczne. Urządzeniem można sterować zarówno z krótkiego, jak i długiego dystansu. Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu. Zakup korka analnego Hush 44,5 mm Lovense to zdecydowanie doskonała decyzja, której z pewnością nie pożałujesz. O zaletach tego gadżetu świadczą bardzo liczne, pozytywne opinie od grona zachwyconych użytkowników oraz użytkowniczek, którzy zwracają uwagę m. in. na konkurencyjną, korzystną cenę produktu, minimalistyczny design, dzięki któremu z gadżetu korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety, oraz wibracje, które zapewniają intensywne doznania.

Polecamy

Promocja!

Zapraszamy do naszego sklepu

Dla każdego nowego klienta, który zarejestruje się w sklepie

I zrobi zakupy

Jednorazowy rabat na dobry początek *

Wpisz w miejsce kodu:na start

*Promocja na dobry początek nie może być łączona

z innymi promocjami w sklepie.