Wczytuję dane...

Czy punkt G jest tylko mitycznym obszarem, do którego tak naprawdę nie ma dostępu? Taki pogląd może być popularny wśród osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z wibratora Lelo Mona Wave. Ta wyjątkowa propozycja uświadomi Ci, że posiadasz w swoim ciele specjalny punkt, który nastawiony jest na dostarczanie niesamowitej przyjemności zawsze wtedy, gdy tylko tego zapragniesz. Wibratory naturalne świetnie sprawdzają się do naśladowania ruchów kochanka - używając tego modelu możesz wyobrażać sobie, że pieści Cię Twój partner, ponieważ wrażenia są wyjątkowo podobne.

Niesamowita przyjemność z Lelo Mona Wave

Jednak to nie koniec zalet propozycji Lelo Mona Wave. Opinie na temat tego wibratora jednoznacznie wskazują, że prezentuje on działanie jeszcze bardziej urozmaicone od tradycyjnych zabaw z partnerem. Ten specjalny wibrator od doświadczonej marki Lelo nie tylko porusza się podobnie jak palec kochanka, ale jeszcze bardziej intensyfikuje te działania, dając wrażenie jeszcze silniejszej stymulacji punktu G. W połączeniu z aż dziesięcioma różnymi trybami wibracji, ten wibrator naturalny jest jednym z najlepszych gadżetów służących do przeżywania nieziemskiej przyjemności. Brakuje Ci wielokrotnych orgazmów? Z pewnością przypomnisz sobie, jakie to cudowne uczucie, korzystając z wibratora Lelo Mona Wave. Cena tej propozycji jest adekwatna do jakości, dlatego możesz liczyć na perfekcyjną niezawodność w każdych warunkach.

Lelo Mona Wave - opinie zadowolonych klientów

Dołącz do wielu kobiet, które odkryły już niesamowite możliwości skuteczne stymulacji punktu G z tym niezwykłym wibratorem naturalnym. Dodatkowym atutem tego produktu jest z pewnością jego wodoodporność, dzięki której z powodzeniem możesz z niego korzystać zarówno pod prysznicem, jak i w wannie. Produkt został odpowiednio przygotowany do tego rodzaju użycia, dlatego nie musisz martwić się o ewentualne uszkodzenia, tak jak ma to niejednokrotnie miejsce w przypadku modeli słabszej jakości.

Nie tylko działanie ma wpływ na to, że wyjątkowy wibrator Lelo Mona Wave cieszy się tak ogromną popularnością wśród użytkowniczek. Na uwagę z pewnością zasługuje również znakomity design, który od razu przyciąga wzrok, a przede wszystkim pobudza wszystkie zmysły. Idealnie gładki silikon zapewnia niesamowite wrażenia dotykowe już po samym przyłożeniu wibratora naturalnego do skóry. Dolna wstawka w kolorze gustownej bieli nadaje modelowi Lelo Mona Wave dodatkowej elegancji.

 

Najważniejsze cechy tego modelu:

  • materiał bezpieczne dla ciała ABS i silikon,
  • możliwy do wsunięcia na 110mm,
  • waga 92g,
  • zasilanie bateria Li-lon 500 mAh 3.7 V,
  • ładowanie 2 godziny pozwala na pracę do 2 godzin,
  • standby do 90 dni,
  • głośność poniżej 50 decybeli,
  • sterowanie 5 przycisków, 10 programów, regulowana prędkość.
Polecamy