Wczytuję dane...

Lubrykanty analne na bazie silikonu

Seks analny to jedna z form zbliżeń intymnych, która może dostarczyć wielu przyjemności. Ze względu na silne unerwienie okolicy odbytu, stymulacja może być satysfakcjonująca dla obu płci. Seks analny przybiera różne formy. Może to być penetracja za pomocą penisa, zabawki erotycznej lub palców. Z racji pierścienia mięśni okalających odbyt, które pozostawiają jedynie niewielki otwór, penetrację odbytu musi poprzedzać odpowiednie przygotowanie, a do tego doskonale nadają się lubrykanty na bazie silikonu. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów nawilżających, które sprawią że seks analny będzie przyjemny i komfortowy dla obu stron. Aby stopniowo rozluźnić mięśnie i umożliwić zagłębienie się w odbyt, proces należy rozpocząć od wprowadzenie w głąb ciała niewielkiego przedmiotu lub pojedynczego palca. Odbyt w przeciwieństwie do pochwy, nie nawilża się sam, dlatego konieczne jest użycie zewnętrznego środka nawilżającego. Wraz z postępującym rozluźnieniem tylnego otworu, można zacząć penetracje penisem lub większą zabawką erotyczną, cały czas dbając o odpowiedni poziom nawilżenia. Silikonowe lubrykanty, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały stworzone specjalnie do seksu analnego. Dzięki odpowiedniemu poślizgowi zapewnionemu przez intymny żel silikonowy, penetracja odbytu nie wywoła nieprzyjemnych podrażnień oraz otarć. 

Czytaj więcej

Dlaczego warto wybrać analne lubrykanty silikonowe?

Żel intymny silikonowy w przeciwieństwie do lubrykantu wodnego, ma dłuższe i silniejsze działanie. Ze względu na swoją silikonową bazę, charakteryzuje się większą trwałością, co przekłada się na lepszą wydajność. Już niewielka ilość produktu wystarcza, aby zapewnić odpowiedni poziom poślizgu, który utrzymuje się przez długi czas. Lubrykanty silikonowe nie wchłaniają się i pozostają na skórze nawet podczas intensywnego zbliżenia. Można ich używać także podczas kąpieli w wannie i pod prysznicem.  Konsystencja lubrykantów jest aksamitna i przyjemna w dotyku, dlatego nie wywołują one nieprzyjemnych odczuć podczas aplikacji. Chociaż głównym przeznaczeniem żeli jest nawilżenie podczas seksu analnego, można je stosować także do masażu ciała oraz seksu waginalnego, co potwierdzają opinie klientów.

Bezpieczeństwo, komfort i intensywna przyjemność

Lubrykanty silikonowe zwiększają wrażliwość skóry na dotyk, jednocześnie zapobiegają nieprzyjemnym odczuciom i podrażnieniom. Zapewniają komfort podczas przygotowań do seksu analnego i pozwalają na oddanie się przyjemności w czasie penetracji. Tego typu żele intymne można stosować z zabawkami erotycznymi, które nie są zrobione z silikonu. W przypadku chęci wykorzystania zabawek silikonowych, do stymulacji doskonale sprawdzą się wodne lubrykanty analne, których formuła jest znacznie gęstsza od standardowych odpowiedników. Lubrykanty znajdujące się w naszym sklepie mają różną pojemność i cenę, dzięki czemu możesz wybrać produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Optymalny poziom nawilżenia znacząco poprawia jakość seksu analnego i innych pieszczot.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.